SacensībasJēkabpils Novada čempionāts klasiskajā spiešanā guļus - Kurbada Kauss (LK11)

Jēkabpils Novada čempionāts klasiskajā spiešanā guļus - Kurbada Kauss (LK11)

Jēkabpils Novada čempionāts klasiskajā spiešanā guļus - Kurbada Kauss (LK11)

LK
Latvijas kauss
BP
Spiešana guļus

NOLIKUMS

Jēkabpils Čempionāts klasiskajā spiešanā guļus - 9. jūlijā, Jēkabpilī! Šīs solās būs vienas no interesantākajām un labāk organizētajām sacensībām 2016. gadā! 

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Aleksandrs Andronovs, 27097807, stiprsunvesels@inbox.lv
Sacensību apraksts
  • Sacensību norises laikā tiks veikta sporta uztura tirdzniecība;
  • Visiem sacensību dalībniekiem tiks veikta vienreizēja ēdināšana;
  • Starp piegājienu plūsmām iespējami konkursi, kā arī Zemessardzes 56. Kājnieku bataljons rīkos ieroču un spec. aprīkojuma demonstrāciju, smago un vieglo automašīnu vilkšanu;
  • Vecākiem, kuriem ir mazi bērni, būs iespēja atpūsties ar saviem bērniem, kā arī piedalīties dažādos konkursos;
  • Apbalvošanas laikā trim dalībniekiem tiks veikta naudas balvas izloze, pēc reģistrācijas numuriem;
  • Dalībniekiem kuri startē „Latvijas Spēcīgākā pilsēta”,  – Jēkabpils posmā apbalvošanas laikā trim dalībniekiem tiks veikta naudas balvas izloze, pēc reģistrācijas numuriem.

Jēkabpils pilsētas svētku ietvaros 9. jūlijā notiks Jēkabpils pilsētas čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma – Kurbada Kauss. Sacensībām var pieteikties līdz 6. jūlijam interneta vietnē http://piedalies.sp.lv/. Līdzās sacensībām notiks arī Jēkabpils posms sacensībā „Latvijas spēcīgākā pilsēta”.

Kurbada Kausa sacensības notiks Jēkabpilī, Vienības ielā 7 (t/c Sēlija  stāvlaukumā). No plkst. 8.30 līdz 9.30 notiks dalībnieku svēršanās, bet plkst. 10.00 sacensību sākums. Sacensību organizatori ir sarūpējuši dažādus pārsteigumus gan sportistiem, gan līdzjutējiem. Zemessardzes 56. Kājnieku bataljons demonstrēs ieročus un speciālo aprīkojumu, kā arī būs vieglo un smago automašīnu vilkšana. Ģimenes ar bērniem varēs piedalīties dažādos konkursos. Savukārt sportisti savu veiksmi izmēģinās naudas balvas izlozē. Plkst. 16.00 skatītājus aizraus komandas „Stuntfighters” moto šovs, kurā darbojas streetbike freestyle pamatlicēji Latvijā ar 10 gadu pieredzi. „Stuntfighters” ir uzstājušies vairāk nekā 100 dažādos šovos 15 valstīs un pat Formula 1 atklāšanā.

Reizē ar Kurbada Kausu no plkst. 13.00 līdz 16.00 notiks Latvijas spēcīgākās pilsētas Jēkabpils posms svaru stieņa spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu. Šajās sacensībās nav nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, kā arī tajās var piedalīties ikviens pilsētas iedzīvotājs un viesis. Vairāk par šo sacensību norisi: http://specigakapilseta.lv/

Jēkabpils pilsētas čempionātu svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma – Kurbada Kausu organizē Latvijas Pauerliftinga federācija sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas domi un biedrību „Spēka Pasaule”. Sacensības atbalsta Latvijas Sporta federāciju padome, Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija,  Orange Truck Service SIA, Latvijas augļu un dārzeņu pārstrādes uzņēmums „Rosība”, Jēkabpils Sporta centrs,  Latvijas Zemessardzes 56. Kājnieku bataljons, motoklubs Red Devils MC , Sia Seikom, Sia Asars, Sia Akram, Ēdnīca “Līdaciņa”, Pilna Servisa Līzings, VICHY, Jēkabpils “Gaļas nams”, Pļaviņu novada dome  un interneta veikals: veikals.sp.lv.

Atbalstītāji
OTS
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija

    Sacensību arhīvs