SacensībasJelgavas atklātais čempionāts (19.LK posms) (ar ekipējumu)

Jelgavas atklātais čempionāts (19.LK posms) (ar ekipējumu)

Jelgavas atklātais čempionāts (19.LK posms) (ar ekipējumu)

LK
Latvijas kauss
BP
Spiešana guļus

NOLIKUMS

Jau vairāk kā 25 gadus Zemgales pērlē, Jelgavā, norisinās dažādas pauerliftinga sacensības. Šogad vienīgais ekipētais spiešanas guļus Latvijas Kausa posms norisinās tieši šeit! Edmunds Jansons laipni aicina pie sevis ciemos visus interesentus, lai kārtīgi kopā pacilātu un paceltu šī sporta karogu kārtējā sapulcēšanās reizē - Jelgavā!

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Edmunds Jansons, 22366110,
Sacensību apraksts

Jelgavas pilsētas pauerliftinga sporta klubs „Apolons” aicina sportistus piedalīties vienīgajās Latvijas Kausa posmu sacensībās svaru stieņa spiešanā guļus ar ekipējumu. Čempionāts notiks 21. novembrī Jelgavas sporta hallē, Mātera ielā 44a. Līdz 19. novembrim turpinās pieteikšanās sacensībām interneta vietnē http://piedalies.sp.lv/

Jelgavā no plkst. 9.00 līdz 10.30 notiks dalībnieku reģistrēšanās un svēršanās, nosakot svara kategoriju, bet plkst. 11.00 sacensību sākums. Sacensību nolikums pieejams: http://piedalies.sp.lv/lv/jelgavas-atklatais-cempionats-19lk-posms-bez-ekipejuma

Jelgavas pilsētas atklātais čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus ar ekipējumu vienlaikus būs gan Latvijas Kausa, gan arī Zemgales Reģiona Kausa  noslēdzošais posms. Pēc šīm sacensībām tiks noskaidrota spēcīgākā komanda Latvijas mērogā un atsevišķi Zemgalē. Par Latvijas Kausu kopā sacenšas 51 komanda, no tām līderos izvirzās komanda „Madona SCK”, „Rembate” un Līgo pagasta sporta klubs „L.S.K.”.

Zemgalē organizētajās pauerliftinga sacensībās šogad ir piedalījušās 16 komandas. Sportisti no komandas „Rembate” ir entuziasma pilni izcīnīt uzvaru šajā reģionā, jo patlaban ir nopelnījuši visvairāk punktus. Jāpiebilst, ka šī komanda jau ir kļuvusi par spēcīgāko Kurzemes un Latgales reģionos. Jelgavā par izšķirošajiem punktiem nāksies cīnīties arī komandām „Bauska” un „Gulbenes K.S.P.”, kuras šobrīd ar vienādu punktu skaitu dala otro-trešo vietu.

Jelgava ir kļuvusi par ekipēto svaru stieņa spiešanas guļus sacensību mājvietu, jo ik gadu aicina sportistus apliecināt savu spēku tehniski sarežģītās sacensībās. Sportistiem izaicinājumu rada specializētā krekla uzvilkšana un pareiza tā pielietošana augstu rezultātu sasniegšanai. Specializētais krekls ir izgatavots no stingra auduma, tāpēc tā uzvilkšanai visbiežāk palīgā nāk komandas biedri, treneris un īpaši izstrādātas metodes. Sportisti drīkst izmantot arī roku saites, kāju saites, speciālas jostas u.c., ko atļauj Starptautiskās Pauerliftinga federācijas noteikumi. Šī gada martā Jelgavā norisinājās Latvijas čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus ar ekipējumu. Kopā 170 spēka sporta atlēti 19 Latvijas un 4 Lietuvas komandas sastāvā cīnījās par Latvijas čempiona tituliem un jauniem rekordiem. Dalībnieku skaits un komandu dažādība apliecina, ka vēl joprojām Latvijā ekipētās sacensības tiek novērtētas atzinīgi un nekur neizzudīs.

Sacensības organizē Jelgavas pilsētas pauerliftinga klubs „Apolons” sadarbībā ar Jelgavas pilsētas domi, Jelgavas sporta servisa centru un Latvijas Pauerliftinga federāciju. Sacensības atbalsta Latvijas Sporta federāciju padome, Izglītības un zinātnes ministrija un interneta veikals http://veikals.sp.lv/.


 

Atbalstītāji
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome
Jelgavas Pilsēta

    Sacensību arhīvs