SacensībasĶekavas Novada čempionātas svaru stieņa vilkmē no zemes (individuāli un pāriem) LK12

Ķekavas Novada čempionātas svaru stieņa vilkmē no zemes (individuāli un pāriem) LK12

Ķekavas Novada čempionātas svaru stieņa vilkmē no zemes (individuāli un pāriem) LK12

LK
Latvijas kauss
DL
Vilkme

NOLIKUMS

Ķekavas novada čempionāts vilkmē no zemes jau kļuvis par nozīmīgu izšķiršanās punktu ikvienam no Latvijas Kausa kārotājiem! Šogad arī - karsta diena ar lielu spēku un lielu jaudu Latvijas spēcīgākie stieņa cēlāji no zemes tiksies Ķekavas novadā un padarīs novada svētkus skaļākus un krietni spēcīgākus!

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Didzis Lapiņš, 26432026,
Sacensību apraksts

28.jūlijā visi sporta interesenti ir aicināti doties uz Ķekavu, jo tur notiks Ķekavas novada čempionāts svaru stieņa vilkmē no zemes. Tas būs Latvijas Kausa 12. posms. Šīs sacensības ir unikālas, jo notiek tikai reizi gadā. Tās norisinās vienā spēka trīscīņas kustībā – svaru stieņa vilkmē no zemes. Sportisti var izvēlēties startēt individuāli un/vai pārī ar vēl kādu sportistu. Spēka sacensībās aicināti piedalīties gan Ķekavas novada sportisti, gan arī gaidīti sportisti no citu novadu sporta klubiem. Komandu un individuālie pieteikumi izdarāmi līdz 24.jūlijam. Tāpat gaidīti tiek arī līdzjutēji. Ieeja sacensībās – par brīvu.

Sacensības norisināsies laukumā pie Ķekavas Sporta nama, Ķekavas novada “Bultas”. No pulksten 10.00 līdz 11.30 paredzēta dalībnieku svēršanās, no pulksten 11.30 līdz 12.00 – tehniskais pārtraukums, bet sacensību sākums pulksten 12.00. Sacensības notiks sekojošās svara kategorijās: Vīriešiem (OPEN): -59,0 kg; -66,0 kg; -74,0 kg -83,0 kg; -93,0 kg; -105,0 kg; 120,0 kg; 120,0+ kg; Sievietēm (Open), Jauniešiem, Junioriem un Veterāniem vīriem V40, V50, V60: viena kategorija, kur uzvarētāju nosaka pēc Vilksa punktiem; Pāru vilkmē sacentīsies piecās svaru kategorijās – līdz 132 kg, līdz 166 kg, līdz 210, līdz 240kg, virs 240 kg. (abu dalībnieku svara summa – nav dzimuma ierobežojumu).

Komandu vērtējumā tiek vērtēti kopā 10 labākie rezultāti, tajā skaitā ne mazāk kā 2 jauniešu un 2 junioru grupas sportisti. Pārējie 6 sportisti var būt no jebkuras grupas. Jebkurā grupā var startēt neierobežots skaits dalībnieku.

Sacensības organizē biedrība “Latvijas Pauerliftinga Federācija” sadarbībā ar Ķekavas novada domi un biedrību „Spēka Pasaule”. Pasākumu finansē Ķekavas novada dome, pasākumu līdzfinansē Izglītības un zinātnes ministrija, sacensības atbalsta interneta veikals: http://veikals.sp.lv.

Atbalstītāji
OilTeh
OTS
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Z truck
Uzturs Veselībai
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome
Ķekavas Novads

    Sacensību arhīvs