SacensībasĶekavas Novada čempionāts svaru stieņa vilkmē no zemes (individuāli un pāriem) (LK13)

Ķekavas Novada čempionāts svaru stieņa vilkmē no zemes (individuāli un pāriem) (LK13)

Ķekavas Novada čempionāts svaru stieņa vilkmē no zemes (individuāli un pāriem) (LK13)

LK
Latvijas kauss
DL
Vilkme

NOLIKUMS

Tradicionālais Latvijas svaru stieņa vilkmes no zemes pasākums vasaras vidū, Ķekavā! 8. gadu pēc kārtas ar pilnu spēku! Pāru vilkmes pieteikšanās būs uz vietas! Laiks parādīt mammai dabai, ka gravitāte ir tikai teorija!

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Didzis Lapiņš, 26432026,
Sacensību apraksts

29.jūlijā visi sporta interesenti ir aicināti doties uz Ķekavu, jo tur notiks Ķekavas novada čempionāts svaru stieņa vilkmē no zemes. Tas būs Latvijas Kausa 13. posms un pauerliftinga kausa 5. posms. Šīs sacensības ir unikālas, jo notiek tikai reizi gadā. Tās norisinās vienā spēka trīscīņas kustībā – svaru stieņa vilkmē no zemes. Sportisti var izvēlēties startēt individuāli un/vai pārī ar vēl kādu sportistu. Spēka sacensībās aicināti piedalīties gan Ķekavas novada sportisti, gan arī gaidīti sportisti no citu novadu sporta klubiem. Tāpat gaidīti tiek arī līdzjutēji. Ieeja sacensībās – par brīvu.

Ķekavas novada čempionāts notiek kopš 2010. gada. Toreiz sacensībās piedalījās 21 sportists. Pa šiem gadiem tās ir iemantojušas popularitāti sportistu vidū. Pērn komandu vērtējumā uzvaras lauri tika “Gulbenes K.S.P.” komandai.

Sacensību dalībniekiem jāņem vērā, ka sacensības norisināsies laukumā pie Ķekavas Sporta nama. Dalībnieku svēršanās no pulksten 10.00 līdz 11.30, tehniskais pārtraukums – no pulksten 11.30 līdz 12.00. Savukārt sacensību sākums pulksten 12.00. Sacensību nolikums un cita noderīga informācija pieejama: http://piedalies.sp.lv/. Vīrieši sacentīsies astoņās svara kategorijās. Savukārt Jauniešiem, Junioriem, Sievietes (open) un Veterāniem: viena kategorija, kuru apbalvo pēc Vilksa punktiem.

Pāru vilkmē atlēti sacentīsies piecās svaru kategorijās – līdz 132 kg, līdz 166 kg, līdz 210, līdz 240 kg, virs 240 kg. (abu dalībnieku svara summa – nav dzimuma ierobežojumu).

Sacensības organizē Biedrība Latvijas Pauerliftinga Federācija sadarbībā ar Ķekavas novada domi un Biedrību „Spēka Pasaule”. Sacensības atbalsta: interneta veikals: http://sp.lv, Ķekavas novada dome, “Rosība”, www.pellija.lv. Pasākumu līdzfinansē Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija.

Atbalstītāji
OilTeh
OTS
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Uzturs Veselībai
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome
Ķekavas Novads

    Sacensību arhīvs