SacensībasKokneses Novada atklātais čempionāts spēka divcīņā uz atkārtojumu skaitu

Kokneses Novada atklātais čempionāts spēka divcīņā uz atkārtojumu skaitu

Kokneses Novada atklātais čempionāts spēka divcīņā uz atkārtojumu skaitu

Novada čempionāts
P&P
Spiešana Guļus un Vilkme

NOLIKUMS

2018. gada 5. maijā norisināsies 2018. gada Koknenes Novada atklātais čempionāts spēka divcīņā uz atkārtojumu skaitu. VIena no Latvijas spēcīgākajām spēka trīscīņas komandām aicina uz sagatavošanās sacensībām šā gada Latvijas Čempionātam klasiskajā spēka trīscīņā!

Sacensības norisināsiues līdz šim nebijušā formātā - spēka divcīņā uz atkārtojumu skaitu (spiešanā guļus un vilkmē)!

Koknesē, Parka ielā 27a, Kokneses sporta centrā

 

Sacensības beigušās
Sacensību apraksts

Kokneses pauerliftinga biedrība sadarbībā ar Kokneses sporta centru, Latvijas pauerliftinga federāciju (LPF) un biedrību “Spartietis” visus Latvijas un arī ārvalstu spēka sporta entuziastus aicina uz jaunu pasākumu LPF kalendārā – spēka divcīņu uz atkārtojumu skaitu. Organizatori sola nopietnu un aizraujošu sacensību norisi un, spriežot pēc dalībnieku intereses, pārstāvēti būšot gandrīz visi Latvijas reģioni. Sportisti sacentīsies divu kustību (spiešanas un vilkmes) summā. Vīri guļus spiešanā cīnīsies ar savu svaru un vilkmes kustībā centīsies pievarēt pusotru savu svaru. Savukārt dāmas spiedīs pusi sava svara un vilks savu svaru. Uzvarēs spēcīgākie un izturīgākie, kas divu kustību summā savāks lielāko atkārtojumu skaitu!

Sacensību mērķi ir sporta aktivitāšu un veselīga dzīvesveida veicināšana un popularizēšana, spēka trīscīņas attīstīšana un popularizēšana Kokneses novadā un Latvijas teritorijā, sacensību dažādošana spēka trīscīņas disciplīnās, kā arī Kokneses novada čempionu spēka divcīņā uz atkārtojumu skaitu noskaidrošana. Sacensību laikā organizatori nodrošinās sportiskas aktivitātes bērniem un jauniešiem – iespēju savus izmēģināt spēkus un pacīnīties par balvām, ceļot “Spartieša” baļķīti un nesot koferīšus.

Sacensību vieta – Koknese, Parka iela 27a, Kokneses sporta centrs. No pulksten 9.00 līdz 10.30 - dalībnieku reģistrācija un svēršanās, no pulksten 10.30. līdz 11.00 - tehniskais pārtraukums. Sacensību sākums – pulksten – 11.00. Gaidīti arī līdzjutēji! Viņu atbalsts sportistiem vienmēr lieti noder. Ieeja sacensībās – par brīvu. Kausi, medaļas un bagātīgas atbalstītāju balvas visu svara kategoriju labākajiem, spēcīgākajiem absolūtajā vērtējumā un stiprākajām komandām.

Dalībniekiem jāņem vērā, ka komandu un individuālie pieteikumi izdarāmi līdz 1.maijam sistēmā http://piedalies.sp.lv/ vai izņēmuma gadījumā, nosūtot pieteikumu uz e-pasta adresi sportacentrs@koknese.lv līdz 4. maijam. Sacensības atbalsta un garšīgas balvas labākajiem sportistiem sola: interneta veikals: sp.lv., Paipalu ferma “Ola”, Mājas kūpinājumi “Kūpiņsala”, “Kokneses Miesnieka” gardumi, kā arī vērtīgi produkti ikdienai no “Rosības”. Sacensības līdzfinansē Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija un Kokneses novada dome.

 

Atbalstītāji
OilTeh
OTS
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Uzturs Veselībai
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija

    Sacensību arhīvs