SacensībasKokneses novada čempionāts spēka trīscīņā uz atkārtojumu skaitu

Kokneses novada čempionāts spēka trīscīņā uz atkārtojumu skaitu

Kokneses novada čempionāts spēka trīscīņā uz atkārtojumu skaitu

LK
Latvijas kauss
PL
Spēka trīscīņa
Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Didzis Bērziņš, 26589508,
Sacensību apraksts

18.maijā Koknesē vēl nebijis notikums! Tradicionālo Sama modināšanas svētku ietvaros norisināsies arī 2019.gada Kokneses novada atklātais čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā uz atkārtojumu skaitu. Tas būs Latvijas kausa 9.posms.

Arī pagājušajā gadā tieši Koknesē spēka sporta atlēti tika aicināti uz jaunu pasākumu LPF kalendārā – spēka divcīņu uz atkārtojumu skaitu. Šogad atkal sportistiem tiek mests izaicinājums – spēka trīscīņa (pietupiens, spiešana guļus un vilkme) uz atkārtojumu skaitu. Sportistiem iespēja nodemonstrēt savus spēka izturības rādītājus, bet organizatori arī šogad sola nopietnu un aizraujošu sacensību norisi, kā arī lieliskas atbalstītāju balvas.

Sacensības notiks Koknesē, Parka ielā 27a, Kokneses sporta centrā. No pulksten 9.00 līdz 10.30 dalībnieku reģistrācija un svēršanās, savukārt pulksten 11.00 sacensību sākums. Komandu un individuālie pieteikumi izdarāmi līdz 14.maijam. Gaidīti arī līdzjutēji!

Sacensību mērķis ir spēka trīscīņas attīstīšana un popularizēšana Kokneses novadā un Latvijas teritorijā, sacensību dažādošana spēka trīscīņas disciplīnās, jauniešu iesaistīšana sportiskās aktivitātes un piesaistīšana spēka trīscīņas sportam,Kokneses novada čempionu spēka trīscīņā uz atkārtojumu skaitu noskaidrošana.

Sacensības organizē Kokneses sporta centrs sadarbībā ar Kokneses novada domi un Latvijas Pauerliftinga Federāciju. Sacensības finansē Kokneses novada dome, Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija. Sacensības atbalsta biedrība “Spartietis”, energoapgādes uzņēmums “Hanza-Elektro”, paipalu ferma “Rīta Putni”, mājas kūpinājumu meistari “Kūpiņsala”, viesnīca ģimenēm “Divas Upes”, gaļas produktu ražotājs “Kokneses Miesnieks”.

Atbalstītāji
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Z truck
Uzturs Veselībai
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome

    Sacensību arhīvs