SacensībasLatgales Kauss - 2018. Rēzeknes Pilsētas čempionāts Klasiskajā Spiešanā Guļus LK15

Latgales Kauss - 2018. Rēzeknes Pilsētas čempionāts Klasiskajā Spiešanā Guļus LK15

Latgales Kauss - 2018. Rēzeknes Pilsētas čempionāts Klasiskajā Spiešanā Guļus LK15

LK
Latvijas kauss
BP
Spiešana guļus

NOLIKUMS

29. Septembrī, Rēzeknē norisināsies viena no senākajām Latvijas Pauerlifitnga tradīcijām - Latgales Kauss - Rēzeknes pilsētas čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus. Šogad šis čempionāts iesāks pēdējo "cēlienu" cīņā par Latvijas Kausu svaru stieņa spiešanā guļus!

Sacensības beigušās
Sacensību apraksts

Jau 29.septembrī norisināsies tradicionālais Latgales Kauss - Rēzeknes pilsētas atklātais čempionāts spiešanā guļus bez ekipējuma. Tas būs Latvijas Kausa 15.posms. Šogad Latgales kausa sacensībām aprit jau 12 gadi, jo Latgales Kausa sacensības svaru stieņa spiešanā guļus Rēzeknē pirmo reizi notika 2006. gadā.

Sacensības notiks Rēzeknē, Zavoloko ielā 8. No pulksten 9.30 līdz 11.00 paredzēta dalībnieku svēršanās, no pulksten 11.00 līdz 11.30 - tiesnešu un komandu pārstāvju sanāksme, savukārt pulksten 11.30 - sacensību sākums.

Sacensības būs spraigas, jo vēl turpinās komandu cīņas par Latvijas kausa titulu svara stieņa spiešanā guļus, kur  pagaidām “Gulbenes K.S.P.”  ieņemam 1.vietu, bet šai komandai ļoti lieli konkurenti ir Bauskas un Aizkraukles komandu atlēti. Lai atbalstītu savējos, aicināti arī līdzjutēji. Ieeja sacensībās ir par brīvu.

Čempionātā aicināti piedalīties sportisti no citiem Latvijas novadiem, piesakoties interneta vietnē http://piedalies.sp.lv/. līdz 26.septembrim.Detalizētāka informācija par sacensību norisi, nolikumi ir pieejami Latvijas Pauerliftinga federācijas mājas lapā http://www.powerliftings.lv/ .

Sacensību mērķis ir ieinteresēt jauniešus, juniorus, veterānus, sievietes un vīriešus, kuri trenējas veselības uzlabošanas nolūkā, sākt regulāri piedalīties tautas klases sacensībās, kā arī radīt sportistiem iesācējiem impulsu turpmākiem treniņiem un dot iespēju izcīnīt medaļas un kausus, un, protams, piesaistīt Latgales reģiona jauniešus dalībai spēka sporta veidos.

Sacensības organizē Latvijas Pauerliftinga Federācija sadarbībā ar Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvaldi. Pasākumu līdzfinansē Izglītības un zinātnes ministrija. Sacensības atbalsta veikals sp.lv., Rēzeknes pilsēta.

Atbalstītāji
OilTeh
OTS
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Z truck
Uzturs Veselībai
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome
Rēzeknes Novads

    Sacensību arhīvs