SacensībasLATGALES KAUSS - Rēzeknes Pilsētas čempionāts klasiskajā spiešanā guļus - LK14, LKSG9

LATGALES KAUSS - Rēzeknes Pilsētas čempionāts klasiskajā spiešanā guļus - LK14, LKSG9

LATGALES KAUSS - Rēzeknes Pilsētas čempionāts klasiskajā spiešanā guļus - LK14, LKSG9

LK
Latvijas kauss
BP
Spiešana guļus

NOLIKUMS

Laiks doties cīņā uz tradicionālo cīņu Latgalē - Latgales Kausu - Rēzeknes Pilsētas atklātajais čempionāts spiešanā guļus bez ekipējuma (Latvijas Kausa 15. posms, spiešanas guļus kausa 9. posms).

Lai gan Latvijas Kauss pauerliftingā ir jau noslēdzies, Latvijas Kauss spiešanā guļus nav ne tuvu beigām un lielai daļai komandu ir iespējas cīnīties par Labākās spiedēju komandas statusu! Pagaidām vadībā ir Rembate/Legacy, bet viss vēl var mainīties!

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Andrejs Rožlapa, , andrejs@sp.lv
Sacensību apraksts

 

Jau 30.septembrī norisināsies tradicionālais Latgales Kauss - Rēzeknes pilsētas atklātais čempionāts spiešanā guļus bez ekipējuma. Tas būs Latvijas Kausa 15.posms, spiešanas guļus kausa 9. posms. Šogad Latgales kausa sacensībām aprit jau 11 gadi. 

Latgales Kausa sacensības svaru stieņa spiešanā guļus Rēzeknē pirmo reizi notika 2006. gadā. Toreiz sacensībās piedalījās 34 sportisti, bet pērn tie bija jau gandrīz simts sporta spēka atlēti, kuri devās cīņā par uzvaru! Komandu vērtējumā uzvaras laurus pagājušajā gadā izdevās plūkt mājiniekiem. Vai arī šogad vēsture atkārtosies? Komandām vēl joprojām ir iespējas cīnīties par labākās spiedēju komandas statusu. Kā zināms, pagaidām līdere ir “Rembate/Legacy”.

Sacensības notiks Rēzeknē, Pulkveža Brieža ielā 27. No pulksten 9.30 līdz 11.00 paredzēta dalībnieku svēršanās, no pulksten 11.00 līdz 11.30 -tiesnešu un komandu pārstāvju sanāksme, savukārt pulksten 11.30 - sacensību sākums.

 Čempionātā aicināti piedalīties sportisti no citiem Latvijas novadiem, piesakoties interneta vietnē http://piedalies.sp.lv/. Detalizētāka informācija par sacensību norisi, nolikumi ir pieejami Latvijas Pauerliftinga federācijas mājas lapā http://www.powerliftings.lv/ . Sacensību mērķis ir ieinteresēt jauniešus, juniorus, veterānus, sievietes un vīriešus, kuri trenējas veselības uzlabošanas nolūkā, sākt regulāri piedalīties tautas klases sacensībās, kā arī radīt sportistiem iesācējiem impulsu turpmākiem treniņiem un dot iespēju izcīnīt medaļas un kausus, un, protams, piesaistīt Latgales reģiona jauniešus dalībai spēka sporta veidos.

Sacensības organizē Latvijas Pauerliftinga Federācija sadarbībā ar Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvaldi. Pasākumu līdzfinansē Izglītības un zinātnes ministrija. Sacensības atbalsta veikals sp.lv., Rēzeknes pilsēta.

Atbalstītāji
OilTeh
OTS
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Uzturs Veselībai
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome
Rēzeknes Novads
Rēzeknes Pilsēta

    Sacensību arhīvs