SacensībasLatvijas Čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā (bez ekipējuma) (visas vecuma un dzimuma grupas)

Latvijas Čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā (bez ekipējuma) (visas vecuma un dzimuma grupas)

Latvijas Čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā (bez ekipējuma) (visas vecuma un dzimuma grupas)

Sacensībās tiks reģistrēti LR rekordi
Latvijas čempionāts
PL
Spēka trīscīņa

NOLIKUMS


Latvijā lielākās spēka trīscīņas sacensības - Latvijas Čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā šoreiz Novembra beigās un viesmīlīgajā Siguldā

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Andris Krūmiņš, 27511546,
Sacensību apraksts

2015. gada Latvijas Čempionāta medaļas

 

Ilgi gaidītais un pārsteigumu pilnais Latvijas čempionāts spēka trīscīņā  bez ekipējuma strauji tuvojas. Sacensības notiks šī gada 28. un 29. novembrī Siguldas 1. pamatskolas sporta zālē, Pulkveža Brieža ielā 105. Latvijas Pauerliftinga federācija aicina sportistus līdz 24. novembrim pieteikt savu dalību čempionātam http://piedalies.sp.lv/

Jau šī gada pavasarī „Siguldas Pauerliftinga Biedrība” ar video sveicienu aicināja sportistus sākt gatavoties Latvijas čempionātam spēka trīscīņā bez ekipējuma. Video pieejams: https://www.youtube.com/watch?v=Qtc506tUtiE Sacensības vienlaikus būs arī II Latvijas Augstākās izglītības mācību iestāžu čempionāts spēka trīscīņā bez ekipējuma.

Latvijas čempionāts notiks trīs disciplīnās - pietupienā ar svaru stieni uz pleciem, svaru stieņa spiešanā guļus un svaru stieņa vilkmē no zemes. Sacensības ir nozīmīgas tiem sportistiem, kuri plāno 2016. gadā piedalīties Eiropas un Pasaules čempionātos, jo sacensību laikā tiks veikta sportistu atlase starptautiskajiem startiem.

„Siguldas Pauerliftinga Biedrība” sola spraigas un jaudīgas sacensības cīņā par jauniem rekordiem un pārsteiguma balvām. Sportists/-e, kurš spēs labot Latvijas rekordus trīs disciplīnās un kopsummā, saņems naudas prēmiju, kas būs pielīdzināma kopsummā paceltajiem kilogramiem. Tāpat labākie atlēti tiks godināti ar dzelzs kaldinātām medaļām, diplomiem, speciāli pagatavotiem kausiem, kas būs izdedzināti no māla svara ripas formā, un citām balvām.

Ikviens sacensību līdzjutējs varēs pārbaudīt savu spēku, piedaloties spēka cīņas sacensībās. Spēka cīņa (angļu val. MasWrestling) tiek uzskatīta par Jakutijas nacionālo sporta veidu, kas tikai nesen ir kļuvis atpazīstams arī Latvijā. Cīņas pamatuzdevums ir, sēžot vienam pret otru, atbalstot pēdas pret vidū esošo dēli un satverot nelielu nūju, to pārvilkt savā pusē.

Latvijas Pauerliftinga federācija atgādina, ka sacensības vērot klātienē ir aicināts ikviens sporta entuziasts un līdzjutējs. Ieeja sacensībās ir bezmaksas. Video un rezultātu tiešraide no sacensībām būs pieejama interneta vietnē http://goodlift.info/.

Sacensības organizē Latvijas Pauerliftinga federācija sadarbībā ar „Siguldas Pauerliftinga Biedrību”, Latvijas Augstskolu sporta savienību un biedrību „Spēka Pasaule”. Sacensības atbalsta Latvijas Sporta federāciju padome, Izglītības un zinātnes ministrija, Siguldas novada dome, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija, SIA „Z Truck”, pārstrādes uzņēmums „Rosība”, „Volkswagen” centrs „Moller Auto lidosta”, AS „Cēsu Alus”, SIA „BalticPork”, SIA „Veder”, A/S „Smiltenes piens” („Piena Spēks”), „PROTEIN PERFORMANCE”, „VITAMIN PERFORMANCE”, „Laser Tag Polygon #1”, „S FITNESS”, SIA „ELVI Latvija”, „Ņamma” un interneta veikals http://veikals.sp.lv

 

OFICIĀLĀ FACEBOOK LAPA

Atbalstītāji
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Z truck
Uzturs Veselībai
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome
Siguldas Pilsēta
Siguldas Pauerliftinga biedrība

    Sacensību arhīvs