SacensībasLatvijas Čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā vīriešiem un sievietēm

Latvijas Čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā vīriešiem un sievietēm

Latvijas Čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā vīriešiem un sievietēm

Sacensībās tiks reģistrēti LR rekordi
Latvijas čempionāts
PL
Spēka trīscīņa

NOLIKUMS

Jau divus gadus Siguldas Pauerliftinga biedrība ir sarīkojusi augstas kvalitātes sporta svētkus. Laiks doties cīņā Latvijas augstākā līmeņa sacensībās! Klasiskā spēka trīscīņa ir cīņas lauks, kurā Latviešiem izdevies izcīnīt augstākos panākumus - laiks atlasīt nākamos labākos!

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Zane Berdinska, +371 22 026 387, siguldaspb@gmail.com
Sacensību apraksts

Tuvojas 2017.gada Latvijas čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā vīriešiem un sievietēm, kas norisināsies jau 25.novembrī jaunatklātajā Siguldas Sporta centrā, Ata Kronvalda ielā 7A.

Latvijas čempionāts notiks trīs disciplīnās - pietupienā ar svaru stieni uz pleciem, svaru stieņa spiešanā guļus un svaru stieņa vilkmē no zemes. Siguldas Pauerliftinga biedrība arī šogad sola spraigas un jaudīgas sacensības cīņā par jauniem Latvijas rekordiem.

Arī šogad tāpat kā pērn tiks nodrošināta sacensību teicamā tehniskā organizācija un trešo gadu pēc kārtas šo pasākumu vadīs Martiņš Krūze Eiropas čempions supersmagajā svarā spēka trīscīņā.  

Labākie atlēti cīnīsies par speciāli šim čempionātam darinātām medaļām, kausiem, diplomiem un pārsteiguma balvām, kā arī dalībniekiem būs iespēja bez maksas izmantot fizioterapeita pakalpojumus.
Latvijas Pauerliftinga federācija sportistiem atgādina, ka jāpiesakās līdz 21.novembrim, un pieteikt savu dalību čempionātam var interneta vietnē http://piedalies.sp.lv/.  

Sacensību dalībniekiem jāņem vērā, ka svēršanās notiks no pulksten 9.00 līdz 10.30. Savukārt sacensību sākums – pulksten 11.00. Siguldas Sporta centrā šāda līmeņa čempionāts notiks pirmo reizi, tāpēc tiek aicināts ikviens Siguldas novada iedzīvotājs un pilsētas viesis atbalstīt ikvienu dalībnieku Latvijas čempionātā spēka trīscīņā bez ekipējuma. Sporta centra multifunkcionālajā sporta zālē ir izbīdāmas tribīnes ar 200 sēdvietām, kas ļauj uzņemt un pulcēt sporta mīļotājus, kā arī rīkot dažāda mēroga sacensības. Ieeja sacensībās ir par brīvu. Video un rezultātu tiešraide no sacensībām tiks translēta goodlift.info mājas lapā.

Sacensības organizē Latvijas Pauerliftinga federācija sadarbībā ar "Siguldas Pauerliftinga Biedrību" un Biedrību „Spēka Pasaule”. Sacensības līdzfinansē Izglītības un zinātnes ministrija un  Siguldas novada dome. Sacensības atbalsta: pārstrādes uzņēmums „Rosība”, SIA “Lēdurgas miesnieks”, SIA „VIESULIS PLUSS’’, POLIGONS #1 un interneta veikals http://veikals.sp.lv

Atbalstītāji
OilTeh
OTS
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Z truck
Uzturs Veselībai
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome
Siguldas Pauerliftinga biedrība

    Sacensību arhīvs