SacensībasLatvijas Čempionāts klasiskajā spiešanā guļus

Latvijas Čempionāts klasiskajā spiešanā guļus

Latvijas Čempionāts klasiskajā spiešanā guļus

Sacensībās tiks reģistrēti LR rekordi
Latvijas čempionāts
BP
Spiešana guļus

NOLIKUMS

Latvijas lielākās pauerlifitnga sacensības atkal notiek tradicionālajā pilsētā - Jelgavā. Laiks sarosīties un sacensties spēcīgākajā gada notikumā. Īpaši gaidīsim, ko sacensībās parādīs mūsu Veterāni un Juniori, kuri šogad ir uzrādījuši labākos rezultātus Eiropā!

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Edmunds Jansons, 22366110,
Sacensību apraksts

Jelgavā 9. decembrī notiks tradicionāli lielākais spēka sporta notikums – Latvijas čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma. Sacensībām vēl var pieteikties līdz 6.decembrim interneta vietnē http://piedalies.sp.lv/.Sportistiem būs iespēja cīnīties par jauniem Latvijas rekordiem un godalgotām medaļām.

Uz šo čempionātu ik gadu ir pulcējies ļoti liels dalībnieku skaits, pat vairāk nekā 200. Ir bijis, ka arī kaimiņu valsts – Lietuvas – spēka sporta atlēti ir radījuši konkurenci mūsu spēka sporta atlētiem. Sacensību dalībniekiem jāņem vērā, ka sacensības norisināsies Jelgavas sporta hallē, Mātera iela 44a. Sākums pulksten - 11.00. Reģistrēšanās un dalībnieku svēršanās norises vietā paredzēta sākot pulksten 9.00. Atbalstīt sacensību dalībniekus ir aicināti arī līdzjutēji. Ieeja sacensību norises vietā ir par brīvu.

Pēc sacensību rezultātiem katrā svara kategorijā jauniešu, junioru, open, sieviešu un veterānu virs 40, veterānu virs 50, veterānu virs 60 un veterānu virs 70 vecuma grupās ar diplomiem un medaļām tiks apbalvoti individuālie godalgoto vietu ieguvēji. Savukārt trīs labākie sportisti absolūtajā vērtējumā jauniešu, junioru, open, sieviešu un veterānu virs 40, veterānu virs 50, veterānu virs 60 un veterānu virs 70 vecuma grupās tiks apbalvoti ar kausiem, un balvām. Komandu cīņā ar kausiem tiks apbalvotas trīs labākās Latvijas Čempionāta komandas jauniešu, junioru, open, sieviešu, un veterānu vecuma grupās. Ja sacensībās piedalās citu valstu pārstāvji, labākā komanda valstu vērtējumā tiks apbalvota ar Nāciju kausu.

Čempionātu organizē Jelgavas pauerliftinga klubs "Apolons", Latvijas Pauerliftinga federācija sadarbībā ar biedrību „Spēka Pasaule” un Jelgavas Sporta servisa centru. Sacensības atbalsta: Latvijas Izglītības un zinātnes ministrija, veikals “sp.lv”, sporta klubs “Apolons”, Jelgavas pilsētas dome.

Sacensību rīkotāji paredz, ka sacensību tiešraide tiks translēta goodlift.info interneta vietnē. 

Atbalstītāji
OilTeh
OTS
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Z truck
Uzturs Veselībai
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Valmieras Pilsēta

    Sacensību arhīvs