SacensībasLatvijas Čempionāts klasiskajā spiešanā guļus (bez ekipējuma)

Latvijas Čempionāts klasiskajā spiešanā guļus (bez ekipējuma)

Latvijas Čempionāts klasiskajā spiešanā guļus (bez ekipējuma)

Sacensībās tiks reģistrēti LR rekordi
Latvijas čempionāts
BP
Spiešana guļus

NOLIKUMS

Tradicionāli lielākais spēka sporta notikums Latvijā,kas regulāri pulcē virs 200 atlētiem, 10. decembrī atgriežas Jelgavā! Šis čempionāts kļuvis nu jau vitāli svarīgs, jo šogad pirmo reizi norisnās Pasaules Čempionāts klasiskajā spiešanā guļus un nākamgad paredzēts arī pirmais Eiropas Čempionāts.

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Mārtiņš Krūze, 27859586, projekti@sp.lv
Sacensību apraksts

Jelgavā 10. decembrī notiks tradicionāli lielākais spēka sporta notikums – Latvijas čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma. Sacensībām vēl var pieteikties līdz 6. decembrim interneta vietnē http://piedalies.sp.lv/.

 Sacensību nolikums un pieteikuma veidlapa pieejama interneta vietnē http://piedalies.sp.lv.  Čempionāts notiks Jelgavas sporta hallē, Mātera ielā 44A. No plkst. 8.30 līdz 10.30 notiks dalībnieku svēršanās. Sacensību organizatori aicina sportistus sekot līdzi informācijai, jo būs papildus svēršanās laiki. Sacensību sākums plkst. 11.00. Atbalstīt sacensību dalībniekus ir aicināti arī līdzjutēji. Ieeja sacensību norises vietā ir bez maksas. Lai spēka atlētiem varētu līdzi just arī no mājām, video un rezultātu tiešraide no sacensībām tiks translēta http://goodlift.info/  mājas lapā.

 Jelgava tiek dēvēta par mājvietu šim čempionātam, jo pirmo reizi Latvijas čempionāts bez ekipējuma svaru stieņa spiešanā guļus notika 2006. gadā Jelgavā. No 2006. gada līdz 2012. gadam ik gadu Jelgavā pulcējās aizvien vairāk spēka sporta atlēti no visas Latvijas un pat no kaimiņvalstīm. Šis čempionāts 2013. gadā notika Aizkrauklē, 2014. gadā atgriezās Jelgavā, bet 2015. gadā to uzņēmās organizēt Inčukalna sporta entuziasti.

Šogad sacensības vēlreiz atgriežas Jelgavā. Nebūt nav viegli organizēt šo čempionātu, jo tās ir lielākās sacensībās pēc dalībnieku skaita. Reiz pat 230 spēka sporta atlēti piedalījās šajā čempionātā. Pašmāju sportistiem konkurenci rada arī atbraukušie ciemiņi no Lietuvas un Igaunijas. Sportisti sacensībās pierāda savu spēku, cīnoties par godalgotām vietām svara kategorijā, absolūti spēcīgāko titulu grupā, kā arī labojot Latvijas rekordus. Turklāt Latvijas čempionāta laikā tiks apzināti sportisti nākamā gada startiem Eiropas un Pasaules līmeņa sacensībās.

Sacensības organizē Latvijas Pauerliftinga federācija sadarbībā ar biedrību „Spēka Pasaule” un Jelgavas pilsētas sporta klubu „Apolons”. Sacensības atbalsta Jelgavas pilsētas dome, Jelgavas Sporta servisa centrs,  Latvijas augļu un dārzeņu pārstrādes uzņēmums „Rosība” un interneta veikals http://veikals.sp.lv/.


 
Atbalstītāji
OTS
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Uzturs Veselībai
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome
Jelgavas Pilsēta

    Sacensību arhīvs