SacensībasLatvijas Čempionāts spēka trīscīņā (ar ekipējumu)

Latvijas Čempionāts spēka trīscīņā (ar ekipējumu)

Latvijas Čempionāts spēka trīscīņā (ar ekipējumu)

Sacensībās tiks reģistrēti LR rekordi
Latvijas čempionāts
PL
Spēka trīscīņa

NOLIKUMS

Vissenākais Pauerliftinga notikums Latvijas teritorijā - Latvijas Čempionāts spēka trīscīņā sākumi ir pat pirms 1982. gada (1982. gada sacensību protokols). Laiks parādīt savu tehnisko sagatavotību - laiks pacelt izmantojot visu maksimāli pieļaujamo ekipējumu sacensībās.

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Aigars Cīrulis, 26430455, aigars128@inbox.lv
Sacensību apraksts

29.aprīlī Gulbenē satiksies spēka sporta atlēti, jo tur norisināsies Latvijas Čempionāts spēka trīscīņā (ar ekipējumu). Vienlaikus notiks arī Gulbenes novada čempionāts spēka trīscīņā (ar ekipējumu). Tas būs 2017.gada Latvijas Kausa 7.posms un pauerliftinga kausa 3. posms. Sacensībās gaidīti arī līdzjutēji, lai ne tikai atbalstītu savējos, bet arī sportiskā noskaņā pavadītu šo dienu. Ieeja – brīva.

Sacensības Gulbenē tiek organizētas augstā līmenī, par to atzinīgus vārdus katru gadu saņem sacensību organizatori no sportistiem, kas uz Gulbeni atbrauc no dažādiem Latvijas novadiem.

Mājinieku komanda „Gulbenes K.S.P.” ar lielu cīņas sparu un panākumiem piedalās citu pilsētu sacensībās un Latvijas čempionātos, izcīnot augstas vietas. Šajā sezonā gulbenieši pagaidām ir līderos tieši spēka trīscīņā. “Spēka trīscīņa – tas ir mūsu lauciņš,” norāda komandas pārstāvis Dzintars Lācis. Kā viņiem veiksies šajās sacensībās, un vai viņi turpinās noturēt līderpozīciju, to uzzināsim jau pavisam drīz.

Sacensības norisināsies Gulbenes sporta centra zālē, Skolas ielā 12a. No pulksten 8.30 līdz 10.00 paredzēta dalībnieku svēršanās, pulksten 10.30 – sacensību sākums. Detalizētāks sacensību apraksts ir pieejams: http://piedalies.sp.lv/. Sacensību mērķis ir popularizēt spēka trīscīņu Latvijā, noskaidrot Latvijas 2017.gada čempionus jauniešu, junioru, open, veterānu un sieviešu grupās, kā arī veselīga dzīvesveida popularizēšana, jaunu interesentu piesaiste federācijas rīkotajām aktivitātēm.

Sacensības organizē Latvijas Pauerliftinga federācija sadarbībā ar sporta klubu ”Gulbenes K.S.P.”, Gulbenes sporta centru un Biedrību „Spēka Pasaule”. Sacensības atbalsta: Latvijas izglītības un zinātnes ministrija, interneta veikals: http://veikals.sp.lv, Gulbenes novada dome, Gulbenes sporta centrs, DMS Sfēra, sporta pārtika gigants.lv, sporta klubs “Gulbenes K.S.P.”, laikraksts “Dzirkstele”.

Atbalstītāji
OilTeh
OTS
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Uzturs Veselībai
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome

    Sacensību arhīvs