SacensībasLatvijas Čempionāts spiešanā guļus (ar ekipējumu)

Latvijas Čempionāts spiešanā guļus (ar ekipējumu)

Latvijas Čempionāts spiešanā guļus (ar ekipējumu)

Sacensībās tiks reģistrēti LR rekordi
Latvijas čempionāts
BP
Spiešana guļus

NOLIKUMS

Latvijas Čempionāts jau pieaudzis! 19. reizi norisināsies Latvijas Čempionāts spiešanā guļus, un, tāpat kā pirmoreizi - Latvijas spiešanas guļus šūpulī Jelgavā! 4. martā Latvijas spēcīgākie spiedēji, spiešanas kreklos, tiksies Mātera ielā 44a.

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Edmunds Jansons, 22366110,
Sacensību apraksts

Pavisam drīz uzzināsim, kādus rezultātus atnesīs šī gada Latvijas Čempionāts svara stieņa spiešanā guļus (ar ekipējumu), jo viens no lielākajiem spēka sporta notikumiem valstī norisināsies jau 4.martā, Jelgavā.

Sacensības notiks Jelgavas sporta centrā, Mātera iela 44a. Sportistiem jāņem vērā, ka no pulksten 9.00 līdz 10.30 paredzēta dalībnieku svēršanās, savukārt pulksten 11.00 – sacensību sākums. Joprojām turpinās pieteikšanās čempionātam interneta vietnē http://piedalies.sp.lv/.

 Latvijas čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus ar ekipējumu nozīmē, ka sportistam ir ļauts sacensību laikā izmantot specializēto ekipējumu, proti, ar ekipējumu svaru stieņa spiešanas guļus sacensībās saprot starp pauerliftinga sportistiem tā dēvēto spiešanas kreklu. Šis krekls atbalsta krūšu un plecu muskulatūru vingrinājuma izpildes laikā, tādēļ var būtiski uzlabot sportista rezultātu. Čempionāta laikā sacensību dalībniekiem būs iespēja reģistrēt jaunus Latvijas rekordus, kā arī tiks noskaidroti Latvijas šī gada čempioni jauniešu, junioru, vīriešu, veterānu un sieviešu grupās un apzināti atlēti šī un nākamā gada Eiropas un Pasaules čempionātiem.

Latvijas Pauerliftinga federācija atgādina, ka sacensības vērot klātienē ir aicināts ikviens sporta entuziasts un līdzjutējs.

 Sacensības organizē: Latvijas Pauerliftinga federācija sadarbībā ar sporta klubu „Apolons”, biedrību “Spēka Pasaule” un Jelgavas pilsētas domi.

Sacensības atbalsta: Latvijas Izglītības un zinātnes ministrija, veikals “sp.lv”, sporta klubs “Apolons”, Jelgavas pilsētas dome.

Atbalstītāji
OilTeh
OTS
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Live Rīga
Sporta klubs Arkan
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome
Jelgavas Pilsēta

    Sacensību arhīvs