SacensībasLatvijas Čempionāts spiešanā guļus uz reižu skaitu 2018

Latvijas Čempionāts spiešanā guļus uz reižu skaitu 2018

Latvijas Čempionāts spiešanā guļus uz reižu skaitu 2018

Sacensībās tiks reģistrēti LR rekordi
Latvijas čempionāts
BPR
Spiešana guļus (reizes)

NOLIKUMS

Rīgas Kauss jau izsenis vienojis ļoti daudz Latvijā aktīvu sportistu, un kļuvis par vienu no federācijas spožākajiem pasākumiem. Šis kauss, arī šogad norisināsies Ķīpsalas izstāžu hallē - izstādes "Atpūta un Sports 2018" laikā - 2018. gada 24. martā.

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Arnis Rukmanis, 28755557, lpf@sp.lv
Sacensību apraksts

Nepalaid garām un esi ne tikai viens no dalībniekiem, bet arī aculieciniekiem grandiozākajam un spilgtākajam šī gada notikumam – “Latvijas Spēka Olimpiādei 2018”, kura norisināsies no 23. līdz 25.martam Rīgā, Ķīpsalā, izstādes “Atpūta un sports 2018” ietvaros.

Trīs dienu laikā notiks gan aizraujoši armrestlinga (roku cīņu) un masreslinga (spēka cīņas) dueļi, gan ikgadējās LNSS spēka trīscīņas sacensības, un, protams, viens no gada centrālākajiem notikumiem Latvijas Pauerliftinga pasaulē – atklātais Latvijas čempionāts spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu – Rīgas Kauss. Jau 24.martā! Uz šīm sacensībām parasti mēdz pulcēties ļoti kupls pulks spēka sporta atlētu, jo ir laiks ieguldīto darbu treniņos pārvērst medaļās un kausos! Komandu un individuālie pieteikumi ir izdarāmi līdz 19.martam. Sacensību mērķis ir spēka vingrinājumu popularizācija Latvijā, Latvijas Čempionāta uzvarētāju noskaidrošana, Rīgas Kausa un Baltijas Kausa ieguvēju noskaidrošana, un, protams, Latvijas rekordu reģistrācija. Šo sacensību sāls ir tajā, ka katram dalībniekam jāspiež svaru stienis, kas līdzvērtīgs pašu svaram, tāpēc svarīgs ir nevis uzspiestais svars, bet cik reizes tas tiek izdarīts. Dāmām atšķirībā no vīriem jāspiež par sevi uz pusi vieglāks svars. Un mūsu dāmas nav tikai skaistas un gudras, viņas lieliski sevi ir pierādījušas un pierādīs arī 24.martā, ka spēj gūt augstvērtīgus rezultātus! Sacensības sāksies pulksten 12.00.

Atbalstītāji
OilTeh
OTS
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Uzturs Veselībai
Live Rīga
Sporta klubs Arkan
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome
Rīgas Pilsēta

    Sacensību arhīvs