SacensībasLatvijas neredzīgo sporta savienības čempionāts spēka trīscīņā

Latvijas neredzīgo sporta savienības čempionāts spēka trīscīņā

Latvijas neredzīgo sporta savienības čempionāts spēka trīscīņā

LSVČ
Latvijas speciālo vajadzību čempionāts
PL
Spēka trīscīņa

NOLIKUMS

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Didzis Lapiņš, 26432026,
Sacensību apraksts

Starptautiskās izstādes „Atpūta un sports 2015” apmeklētāji varēs līdzi just un paši piedalīties ceturtajā Spēka olimpiādē. Tās ietvaros notiks divi spraigi pauerliftinga čempionāti spēka trīscīņā, straujo popularitāti Latvijā guvusī spēka cīņa un Supermači ārmreslingā.

Piektdien, 27. martā, Ķīpsalas starptautiskajā izstāžu centrā notiks Latvijas Neredzīgo sporta savienības čempionāts spēka trīscīņā bez ekipējuma. Sacensības notiks trīs spēka trīscīņas disciplīnās - pietupienos ar svaru stieni uz pleciem, svaru stieņa spiešanā guļus uz horizontāla sola un svaru stieņa vilkmē no zemes ar stājas spēku. 

Turpat līdzās 27. martā notiks Latvijas čempionāts spēka cīņā. Spēka cīņa (angļu val. MasWrestling) tiek uzskatīta par Jakutijas nacionālo sporta veidu, kas tikai nesen ir kļuvis atpazīstams arī Latvijā. Cīņas pamatuzdevums ir, sēžot pretiniekiem vienam pret otru, atbalstot pēdas pret vidū esošo dēli un satverot nelielu nūju, to pārvilkt savā pusē vai izraut pretiniekam no rokām.

Sestdien, 28. martā, Ķīpsalā tiksies pauerliftinga entuziasti, lai apliecinātu savu spēku Rīgas Pilsētas atklātajā komercturnīra čempionātā spēka trīscīņā bez ekipējuma un labotu Latvijas rekordus. Čempionāta laikā sacensību dalībnieki varēs cīnīties par naudas balvām. Komandu un individuālie pieteikumi ir gaidīti līdz 2015. gada 25. martam interneta vietnē piedalies.sp.lv

Svētdien, 29. martā, Latvijas Armvrestlinga federācija kopā ar biedrību „Spēka Pasaule” organizē Supermačus. Supermačos Latvijas spēcīgākie atlēti cīnīsies par augstāku vietu reitingā, ar katru roku cīnoties piecas cīņas pret vienu pretinieku. Supermačos piedalīsies arī Eiropas un Pasaules čempionātu medaļnieki.

Spēka olimpiādi organizē Latvijas Pauerliftinga federācija sadarbībā ar Latvijas Neredzīgo sporta savienību, Latvijas Armvreslinga federāciju, biedrību „Spēka Pasaule”, sporta klubu „Arkan” un biedrību „Par sportisku sabiedrību”. Spēka olimpiādi atbalsta Rīgas dome, Latvijas Sporta federāciju padome, Izglītības un zinātnes ministrija un interneta veikals http://veikals.sp.lv/

 

Atbalstītāji
Valsts
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Uzturs Veselībai
Live Rīga
Sporta klubs Arkan

    Sacensību arhīvs