SacensībasLīvānu Novada čempionāts klasiskajā spiešanā guļus LK4

Līvānu Novada čempionāts klasiskajā spiešanā guļus LK4

Līvānu Novada čempionāts klasiskajā spiešanā guļus LK4

LK
Latvijas kauss
BP
Spiešana guļus

NOLIKUMS

10. martā, Līvānu 1. vidusskolas sporta zālē norisināsies 2018. gada pirmais Latgales kausa posms. Komandām, kas šogad cīnīsies par Latvijas Kausu spiešanā guļus, šis ir īpaši svarīgs notikums. Laiks cīnīties pilsētā, kas sevi dēvē par "Atslēgu Latgales vārtos", un atslēgt pirmos šā gada Latgales Kausa punktus.

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Mārīte Vilcāne, 29537229, marite.vilcane@livani.lv
Sacensību apraksts

Latvijas Pauerliftinga federācija ielūdz tevi uz Līvānu novada čempionātu klasiskajā spiešanā guļus bez ekipējuma, kas notiks 10.martā Līvānu 1.vidusskolas sporta zālē. Tas būs 2018.gada I Latgales kausa posms un Latvijas kausa IV posms. Ja gadījumā netiec uz sacensībām, tad atceries, ka tās varēs vērot tiešraidē lapā "www.powerliftings.lv".

Sacensību dalībniekiem jāņem vērā, ka no pulksten 9.15 līdz 10.45 notiks svēršanās, no pulksten 10.45 līdz 11.15 - tehniskais pārtraukums, starts sacensību sākumam tiks dots pulksten 11.15.
Ierasts, ka sacensībās Līvānos pulcējas prāvs skaits atlētu, kuri vēlas apliecināt savus spēkus. Pagājušajā gadā komandu konkurencē uzvaru izdevās izcīnīt mājiniekiem. Vai arī šogad viņi būs visspēcīgākie? Jāpiebilst, ka šajā sezonā Latvijas Kausā līderpozīcijās pagaidām ir izvirzījušies mērķtiecīgie “Gulbenes K.S.P.” atlēti.
Atgādinām, ka sacensību nolikums pieejams federācijas mājas lapā. Komandu un individuālie pieteikumi izdarāmi līdz 7.martam sistēmā http://piedalies.sp.lv. Pieteikšanās jau ir sākusies!

Sacensības organizē Līvānu novada dome sadarbībā ar Latvijas Pauerliftinga federāciju. Sacensības atbalsta Līvānu novada dome, JIC "Kvartāls", SIA Daugulis & Partneri , veikals "sp.lv", sacensības līdzfinansē Izglītības un zinātnes ministrija.

Atbalstītāji
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Uzturs Veselībai
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome
Līvānu Novads

    Sacensību arhīvs