SacensībasLīvānu Novada čempionāts klasiskajā spiešanā guļus (LK6 - LKSG4)

Līvānu Novada čempionāts klasiskajā spiešanā guļus (LK6 - LKSG4)

Līvānu Novada čempionāts klasiskajā spiešanā guļus (LK6 - LKSG4)

LK
Latvijas kauss
BP
Spiešana guļus

NOLIKUMS

Sacensības Daugavas krastā! 4. gadu pēc kārtas Līvānos Norisināsies Līvānu Novada čempionāts klasiskajā spiešanā guļus! Divas reizes šīs sacensības uzvarēt ir izdeviens Gulbenes KSP komandai un vienu Bauskas komandai. Vai vēsture atkārtosies? Vai arī Rembate/Legacy parādīs savu šā gada dominanci Latvijas Kausā spiešanā guļus?

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Mārtiņš Krūze, 27859586, projekti@sp.lv
Sacensību apraksts

8.aprīlī sportiska konkurence valdīs Līvānos, jo tur norisināsies 2017. gada Līvānu novada čempionāts spiešanā guļus bez ekipējuma. Tas būs 2017.gada Latvijas kausa 6. posms un 4.posms spiešanas guļus konkurencē.

Sacensības Līvānos notiks jau ceturto gadu. Pērn šajās sacensībās kopumā pulcējās vairāk nekā 70 atlēti no dažādiem Latvijas novadiem. Sacensībās triumfēja “Gulbenes KSP”, aiz sevis atstājot “Rembate/Legacy” un “Madona SCK”. Sacensību dalībniekiem un viņu atlētiem jāņem vērā, ka sacensības notiks Līvānu 1.vidusskolas sporta zālē, Rīgas ielā 101, Līvānos. No pulksten 9.15 līdz 10.30 paredzēta dalībnieku svēršanās, no pulksten 10.30 līdz 11.00 – tiesnešu sanāksme, savukārt pulksten 11.15 – sacensību sākums.

Sacensību mērķis ir popularizēt spēka sportu Latvijā, noskaidrot Līvānu novada čempionus spiešanā guļus, popularizēt veselīgu dzīvesveidu, piesaistīt jaunus interesentus Latvijas Pauerliftinga federācijas rīkotajām sporta aktivitātēm, kā arī veicināt lietderīgi pavadīt brīvo laiku.

Komandu un individuālie pieteikumi izdarāmi 6. aprīlim (pulksten 24:00), interneta vietnē “http://piedalies.sp.lv”. Sacensības organizē Līvānu novada dome sadarbībā ar Latvijas Pauerliftinga Federāciju. Sacensības atbalsta: interneta veikals http://veikals.sp.lv, Izglītības un zinātnes ministrija, produkti ikdienai “Rosība”, Līvānu novada pašvaldība, MJIC “Kvartāls”, Līvānu 1. vidusskola, SIA Paula 3

Atbalstītāji
OilTeh
OTS
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Uzturs Veselībai
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome
Līvānu Novads

    Sacensību arhīvs