SacensībasLīvānu Novada čempionāts(LK 6 posms)

Līvānu Novada čempionāts(LK 6 posms)

Līvānu Novada čempionāts(LK 6 posms)

LK
Latvijas kauss
BP
Spiešana guļus

NOLIKUMS


Latvijas Kausa jau 6. posms - Līvānu Novada čempionāts - 11. aprīlī, Līvānos. Šis arī būs Latgales reģiona kausa 1. posms, tā ka Latgales komandas - šis ir laiks sākt!

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Dainis Tkačovs, 25986907,
Sacensību apraksts

Eiropas čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā pagājušajās brīvdienās noslēdzās ar Latvijas izlases sportistu Eiropas, Pasaules rekordiem un godalgotām medaļām. Taču Latvijā pauerliftinga sacensības turpina notikt pilnā sparā. Sestdien, 11.aprīlī, Līvānos jau otro gadu notiks Līvānu novada čempionāts spiešanā guļus bez ekipējuma.

Lai nokļūtu līdz starptautiska līmeņa sacensībām, vairāki Latvijas izlases sportisti vairāku gadu garumā savu sacensību pieredzi ir guvuši lielākoties dažādos Latvijas mēroga čempionātos un novadu atklātajās sacensībās. Arī Līvānu novada čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma būs atklātais čempionāts, kas norisināsies Līvānu vidusskolas sporta zālē, Rīgas ielā 101. Sacensībās aicināti piedalīties arī citu novadu sportisti, sporta komandas un līdzjutēji, lai kopā popularizētu veselīgu un aktīvu dzīvesveidu. Pieteikties sacensībām var līdz 8. aprīlim interneta vietnē piedalies.sp.lv

Sacensības svaru stieņa spiešanā guļus notiks septiņās grupās – sievietes, jaunieši (līdz 18 gadiem), juniori (līdz 23 gadiem), vīri (no 24-39 gadiem) un trīs senioru vecuma grupās (+40; +50;+60). No plkst. 9.15 līdz plkst. 10.30 notiks dalībnieku svēršanās, lai noteiktu svara kategoriju. Plkst.11.15 uz sacensību startu tiesnešu uzraudzībā dosies pirmie spēka sporta atlēti.

Līvānu novada čempionāts būs pirmais Latgales Reģiona Kausa posms, kur komandas varēs izcīnīt punktus, lai pretendētu uz spēcīgākās Latgales komandas titulu. Latgales Kausa posmi notiks vēl jūnijā Daugavpilī un septembrī Rēzeknē. Tikai trīs posmos sportistiem ir iespēja atklāt, pierādīt un godā celt savu komandu.

Latvijas Pauerliftinga federācija atgādina, ka Reģiona Kausa posmu sacensības notiek reizē ar Latvijas Kausa posmiem. Līvānu novada čempionāts vienlaikus būs arī Latvijas Kausa izcīņas pauerliftingā 6. posms. Kopā šogad notiks 20 Latvijas Kausa posmu sacensības, un tajās komandas no visas Latvijas sacenšas par valsts mēroga čempionu tituliem.

Pēdējo gadu laikā Līvānos jaunieši ir aizrāvušies ar pauerliftinga sporta veidu un īpaši ar svaru stieņa spiešanu guļus. Patlaban sporta zālē tiek aizvadīti sīvi treniņi un norit gatavošanās aprīlī gaidāmajam Līvānu čempionātam, stāsta sacensību direktors Dainis Tkačovs.

Pirmais čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma Līvānos notika pagājušā gada aprīlī, kad sacensības pulcēja 154 dalībniekus un 18 sporta komandas. Toreiz par Līvānu novada čempionāta līderiem kļuva komandas „Gulbenes KSP”, „Bauska” un „Rembate”. Mājinieku komanda „Līvāni” ierindojās 12.vietā.

Līvānu novada čempionātu spiešanā guļus bez ekipējuma organizē Līvānu novada dome sadarbībā ar Latvijas Pauerliftinga federāciju. Sacensības atbalsta Latvijas Sporta federāciju padome, Izglītības un zinātnes ministrija, pārstrādes uzņēmums „ Rosība” un veikals http://veikals.sp.lv/

Atbalstītāji
Valsts
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Uzturs Veselībai

    Sacensību arhīvs