SacensībasLubānas novada čempionāts (LK 4 posms) (bez ekipējuma)

Lubānas novada čempionāts (LK 4 posms) (bez ekipējuma)

Lubānas novada čempionāts (LK 4 posms) (bez ekipējuma)

LK
Latvijas kauss
BP
Spiešana guļus

NOLIKUMS

Jau 3. gadu pēc kārtas - Lubānas Novada Čempionāts Klasiskajā spiešanā guļus bez ekipējuma. Laiks Vidzemes un visas Latvijas spiedējiem ierasties 14. martā uz Lubānas Novada čempionātu, kas šoreiz ir 4. Latvijas Kausa posms un 3. Vidzemes Reģiona Kausa posms.

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Uģis Meiers, 29283578,
Sacensību apraksts

Lubānā jau trešo gadu norisināsies atklātās sacensības svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma. Šoreiz sacensības būs Latvijas Kausa izcīņas pauerliftingā ceturtais posms un trešais Vidzemes Reģiona Kausa posms. Sacensības notiks Lubānas vidusskolas sporta zālē, Krasta ielā 6. Neaizmirsti pieteikties sacensībām līdz 11. martam. 

Sacensības tiks translētas tiešraidē: http://tv.sp.lv. 

Sacensību organizatori atgādina, ka no plkst. 9.15 līdz 10.30 notiks dalībnieku svēršanās, lai noteiktu svara kategoriju, kurā sportists sacentīsies. Lubānas novada čempionāts notiks sieviešu, jauniešu, junioru, vīriešu un senioru grupās. Katrā svara kategorijā tiks apbalvoti trīs spēcīgākie atlēti ar diplomiem un medaļām. Absolūti labākie sportisti pēc Vilksa koeficienta tiks godināti ar kausiem un balvām. Vilksa koeficients aprēķina sportista personīgā svara attiecību pret paceltā stieņa smagumu kilogramos. Tas sniedz rezultātu punktos un ļauj salīdzināt dažāda dzimuma un svara kategoriju sportistu sniegumu. Dalībniekiem, kuriem punktu skaits lielāks, novērtējums augstāks.

Lubānas novada čempionāta laikā notiks arī sacensība starp komandām, jo trīs labākās mājās pārvedīs kausus. Savukārt komandu sniegums Latvijas Kausa un Reģiona Kausa posmos ir nozīmīgs, lai cīnītos par 2015. gada pauerliftinga spēcīgāko komandu gan Latvijas mērogā, gan sava reģiona ietvaros. Latvijas Kausa posmu sacensības notiek jau vairākus gadus, taču Reģiona Kausa posmi ir šī gada jaunums pauerliftinga sacensībās Latvijā. Komandas tiks vērtētas Latvijas Kausa posmu sacensību ietvaros, kas atbilstoši norises vietai tiks iedalīti reģionos - Rīgas Reģiona Kauss, Latgales Reģiona Kauss, Vidzemes Reģiona Kauss, Kurzemes Reģiona Kauss un Zemgales Reģiona Kauss.

Vidzemes Reģiona Kausa sacensības solās būt visspraigākās, jo kopā notiks astoņi čempionāti, kuru laikā komandas var sevi pierādīt. Lubānas novada čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma būs viens no Vidzemes Reģiona čempionātiem, tāpēc komandām ir jābūt modrām un taktiskām, lai varētu sevi pierādīt vairākās sacensībās un pretendēt uz 2015. gada spēcīgākās komandas titulu.

Lubānas novada čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma pirmo reizi notika 2013. gada marta vidū. Toreiz sacensības pulcēja gandrīz 90 atlētus no 14 sporta komandām. Sacensību dalībnieki bija ieradušies gan no Jelgavas, Rīgas, Bauskas, Siguldas, gan arī no tuvāk esošās Madonas, Alūksnes, Gulbenes un Jēkabpils. Līdz šim abos notikušajos čempionātos Lubānā vēl nepārspēts līderis ir komanda „Madonas SCK”.

Lubānas novada čempionātu spiešanā guļus bez ekipējuma organizē Lubānas novada dome sadarbībā ar biedrību „SCK Madona” un Latvijas Pauerliftinga federāciju. Sacensības atbalsta Latvijas Sporta federāciju padome, Izglītības un zinātnes ministrija un veikals http://veikals.sp.lv/

Atbalstītāji
Valsts
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!

    Sacensību arhīvs