SacensībasMadonas Novada atklātais čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā, LK2

Madonas Novada atklātais čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā, LK2

Madonas Novada atklātais čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā, LK2

LK
Latvijas kauss
PL
Spēka trīscīņa

NOLIKUMS

Madonas spēcīgākais gada notikums - 2018. gada Madonas Čempionāts, norisināsies 2018 gada 17. februārī Madonas 2. vidusskolas sporta zālē, kas ir virs Madonas komandas mājām - spēka bunkura!

Pirmais pauerlifitnga kausa posms un viens no tikai trijiem spēka trīscīņas posmiem šogad! Latvijas kausā pauerliftingā, tāpat kā 2017. gadā, tiek ieskaitīti 3 pilnās trīscīņas posmi un 1 vilkmes vai push&pull posms. Šogad visi spēka trīscīņas posmi komandām ir svarīgi, jo pilnīgi visi tiek skaitīti vērtējumā!

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Mārtiņš Lielups, 27182064,
Sacensību apraksts

Madonā jau vairākus gadus pēc kārtas tiek atklāta tieši spēka trīscīņas sezona. 17.februārī  tur norisināsies 2018. gada Madonas novada atklātais čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā. Tas būs II Latvijas kausa posms.

Sacensības notiks Madonā, Skolas ielā 10, Madonas pilsētas vidusskolas sporta zālē. Dalībnieku svēršanās paredzēta no pulksten 9.45 līdz 10.45, savukārt sacensību sākums – pulksten 11.15. Savu dalību sacensībās jāpiesaka līdz 14.februārim vietnē http://piedalies.sp.lv/.

Pagājušajā gadā komandu vērtējumā 1.vietu izcīnīja “Gulbenes K.S.P.”, mājiniekus madoniešus atstājot 2.vietā. Vai vēsture atkārtosies? Tas noskaidrosies pavisam drīz. Par savējiem līdzi just aicināti draugi, radi, paziņas, un visi sporta entuziasti! Ieeja sacensībās ir par brīvu.

Sacensību mērķis ir spēka trīscīņas vingrinājumu popularizācija Latvijā un Madonas novadā, Madonas novada spēcīgāko sportistu noskaidrošana, veselīga dzīvesveida popularizēšana, kā arī, protams, Latvijas kausa posma uzvarētāju noskaidrošana. Kā vienmēr Madonā ir piesaistīti daudz un dažādi atbalstītāji, līdz ar to arī balvu klāsts būs ievērojams.

Komandu vērtējumā tiek vērtēti kopā 10 labākie rezultāti, tajā skaitā ne mazāk kā 2 jauniešu un 2 junioru grupas sportisti. Pārējie 6 sportisti var būt no jebkuras grupas. Jebkurā grupā var startēt neierobežots skaits dalībnieku. OPEN vīriešu grupas sportisti sacentīsies astoņās svara kategorijās: -59 kg, -66 kg, -74 kg, -83 kg, - 93 kg, -105 kg, -120 kg, virs 120 kg; OPEN sieviešu grupas sportistes sacentīsies piecās svara kategorijās: - 52 kg,-57kg -63 kg, -72 kg, virs 72 kg. Detalizētāks sacensību apraksts ir pieejams: http://piedalies.sp.lv/.

Sacensības organizē biedrība SCK Madona sadarbībā ar Latvijas Pauerliftinga Federāciju un Madonas novada pašvaldību. Sacensības atbalsta: Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija, Madonas novada dome,  konditoreja “Junge.lv” , “55 Mārītes”, “SCK Madona”, kafejnīca “Rudzons”, “Proten performance”, AS “Lazdonas piensaimnieks”.

Atbalstītāji
OilTeh
OTS
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Uzturs Veselībai
Live Rīga
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome
Madonas Novads

    Sacensību arhīvs