SacensībasMadonas novada atklātajam čempionātam klasiskajā spēka trīscīņā

Madonas novada atklātajam čempionātam klasiskajā spēka trīscīņā

Madonas novada atklātajam čempionātam klasiskajā spēka trīscīņā

LK
Latvijas kauss
PL
Spēka trīscīņa

NOLIKUMS

Spēka trīscīņas sezona sākas Madonā. 16. februārī viens no aktīvākajiem sacensību organizatoriem Mārtiņš Lielups aicina sacensties pirmajās no šogad paredzētajām 4 pilnās spēka trīscīņas sacensībām – LK posmiem.

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Mārtiņš Lielups, 27182064,
Sacensību apraksts

Madonā jau vairākus gadus pēc kārtas tiek atklāta tieši spēka trīscīņas sezona. 16.februārī tur norisināsies 2019.gada Madonas novada atklātais čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā. Tas būs III Latvijas kausa posms.

Sacensības notiks Madonā, Skolas ielā 10, Madonas pilsētas vidusskolas sporta zālē. Dalībnieku svēršanās paredzēta no pulksten 9.30 līdz 11.00, savukārt sacensību sākums – pulksten 11.30. Savu dalību sacensībās jāpiesaka līdz 13.februārim vietnē “piedalies.sp.lv”. Detalizētāks sacensību apraksts ir pieejams: http://piedalies.sp.lv/.

Pagājušajā sezonā komandu kopvērtējumā kā uzvarētāji sevi pieteica “Gulbenes K.S.P.”, viņiem sekoja Madona un Talsi.

Kā vienmēr par savējiem sacensībās līdzi just aicināti draugi, radi, paziņas, un visi sporta entuziasti! Ieeja sacensībās ir par brīvu.

Madona vienmēr ir izcēlusies ar to, ka ir piesaistījusi daudz un dažādus atbalstītājus, līdz ar to arī balvu klāsts būs ievērojams.

Sacensību mērķis ir spēka trīscīņas vingrinājumu popularizācija Latvijā un Madonas novadā, Madonas novada spēcīgāko sportistu noskaidrošana, veselīga dzīvesveida popularizēšana, Latvijas kausa posma uzvarētāju noskaidrošana.

Sacensības organizē biedrība “SCK Madona” sadarbībā ar Latvijas Pauerliftinga Federāciju un Madonas novada pašvaldību. Sacensības atbalsta Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija, Madonas novada dome, “55 Mārītes”, “SCK Madona”, kafejnīca “Rudzons”, “Dion”, “Protein performance”.

Atbalstītāji
OilTeh
OTS
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Z truck
Uzturs Veselībai
Live Rīga
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome
Madonas Pilsēta

    Sacensību arhīvs