SacensībasMadonas novada atklātajam čempionāts spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu (LK10)

Madonas novada atklātajam čempionāts spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu (LK10)

Madonas novada atklātajam čempionāts spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu (LK10)

LK
Latvijas kauss
BPR
Spiešana guļus (reizes)

NOLIKUMS

Ar Madonas Novada čempionātu svaru stieņa spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu, var uzskatīt, ka vasara patiesi ir iesākusies!  2018. gada 9. jūnijā, Madonā, saules iela 15 (kafenīcas „Rudzons” iekšpagalmā) Madonas pilsētas svētku ietvaros norisināsies viens no balvām un labas atmosfēras bagātākajiem notikumiem! Piedalies arī tu un jūti līdzi!

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Mārtiņš Lielups, 27182064,
Sacensību apraksts

Madonas pilsētas svētku gaitā 9.jūnijā spēka izturību pārbaudīs sportisti, spiežot svaru stieni uz reižu skaitu. Sacensībās var piedalīties ikviens sportot gribētājs, iepriekš piesakoties sistēmā “piedalies.sp.lv”. Dalībnieku pieteikumi būs gaidīti līdz 6.jūnijam.

Tieši 9.jūnijā Saules ielā 15 (kafejnīcas “Rudzons” iekšpagalmā) pulksten 11.15 notiks 2018.gada Madonas novada atklātais čempionāts spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu. Tas būs X Latvijas kausa posms. Šajās sacensībās sportisti pārbaudīs savu spēka izturību, uzspiežot svara stieni pēc iespējas vairāk reižu. Svara stieņa smagumu noteiks katra dalībnieka svēršanās laikā uzrādītais personīgais svars. Savukārt sievietēm uz svaru stieņa tiks uzlikta puse no personīgā svara. Sacensību dalībniekiem jāņem vērā, ka svēršanās paredzēta no pulksten 9.00 līdz 10.30.

Pagājušajā gadā mājinieki piekāpās “Rembate/Legacy”, paši ieņemot godpilno 2. vietu. Kā būs šogad? Lai to noskaidrotu un lai savējiem izdotos, aicināti tiek arī līdzjutēji! Ieeja sacensībās – par brīvu.

Sacensību mērķis ir Madonas novada kausa ieguvēju komandām un individuāli spēcīgāko sportistu noskaidrošana, sacensību organizācijas pilnveidošana, turpmāko sacensību organizēšanai Latvijas Republikas mērogā, kā arī lauku novadu sportiskās dzīves dažādošana.

Sacensības organizē Biedrība “SCK Madona “ sadarbībā ar Madonas Novada domi un Latvijas Pauerliftinga federāciju. Sacensības atbalsta: interneta veikals: http://veikals.sp.lv, SCK Madona, “Rudzons”, “Lazdona”. Pasākumu līdzfinansē Latvijas Republikas Izglītības un Zinātnes ministrija, kā arī Madonas Novada dome.

Atbalstītāji
OilTeh
OTS
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Uzturs Veselībai
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Madonas Novads

    Sacensību arhīvs