SacensībasMadonas novada čempionāts (8. LK posms)

Madonas novada čempionāts  (8. LK posms)

Madonas novada čempionāts (8. LK posms)

LK
Latvijas kauss
BPR
Spiešana guļus (reizes)

NOLIKUMS

6.06. norisnāsies nu jau tradicionālais Madonas Novada čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu. Vai kāda cita komanda spēs stāties pretīm mājiniekiem - Madonas SCK?

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Mārtiņš Lielups, 27182064,
Sacensību apraksts

Madonas pilsētas svētku ietvaros 6. jūnijā spēka izturību pārbaudīs sportisti, spiežot svaru stieni uz reižu skaitu. Sacensībās var piedalīties ikviens sportot gribētājs, iepriekš piesakoties http://piedalies.sp.lv/. Dalībnieku pieteikumi būs gaidīti līdz 3. jūnijam.

No 5. līdz 7. jūnijam Madonas novada iedzīvotājus un viesus priecēs koncerti, kino, tirdziņš, rallijs, teātra izrādes un vēl daudz dažādi pasākumi. Svētku ietvaros 6. jūnijā Madonas pilsētas 2. vidusskolas sporta laukumā plkst. 12.00 notiks arī Madonas novada čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus uz reižu skaitu. Sacensības norisināsies jauniešu, junioru, vīru, senioru un sieviešu konkurencē. Šajās sacensībās sportisti pārbaudīs savu spēka izturību, uzspiežot svara stieni pēc iespējas vairāk reižu. Svara stieņa smagumu noteiks katra dalībnieka svēršanās laikā uzrādītais personīgais svars. Savukārt sievietēm uz svaru stieņa tiks uzlikta puse no personīgā svara.

Svarīga ir katras kustības precīza izpilde, lai tiktu ieskaitīta uzspiestā svaru stieņa reize. Piemēram, dalībnieka kājām pilnībā jāatrodas pie zemes uz pilnas pēdas, un vingrinājuma izpildes laikā svaru stienim jāpieskaras pie krūtīm un bez atsitiena jāsāk kustība augšup. Tiesnešu komandas ir vienlīdz būtiskas, lai vingrinājums būtu pareizi paveikts. Detalizētāki vingrinājuma izpildes noteikumi ir apskatāmi sacensību nolikumā http://piedalies.sp.lv/lv/madonas-novada-cempionats--8-lk-posms

Madonas novada čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus uz reižu skaitu notiks otro gadu. Pagājušajā gadā sacensībās piedalījās 63 dalībnieki no 15 komandām. Toreiz izturīgākais bija komandas „Rembate” sportists Uldis Veliks, kurš savu svaru uzspieda 39 reizes. Sievietēm labākais rezultāts bija 34 reizes, ko pacēla „Madonas SCK” sportiste Ieviņa Liģere. Komandu vērtējumā 1. vietas kauss nekur tālu neaizceļoja, bet gan palika pie mājinieku komandas „Madonas SCK”.

Šogad Madonas novada čempionāts vienlaikus būs Latvijas Kausa izcīņas pauerliftingā 8. posms un Vidzemes Reģiona Kausa 5. posms. Kausa posmu ietvaros komandas spēkojas gan Latvijas mērogā, gan reģionu. Patlaban komanda „Madonas SCK” ir līderos Vidzemes reģionā, bet Latvijas Kausa posmos pavisam nedaudz atpaliek no komandas „Rembate”, kas ierindojusies 1. vietā. Komandām vēl līdz šī gada decembrim ir iespēja pierādīt savu spēku pauerliftinga sacensībās un cīnīties par 2015. gada spēcīgāko komandu.

Madonas novada čempionātu organizē biedrība „SCK Madona” sadarbībā ar Madonas novada domi un Latvijas Pauerliftinga federāciju. Sacensības atbalsta Latvijas Sporta federāciju padome, Izglītības un zinātnes ministrija, SIA „Junge”, A/S „Lazdonas piensaimnieks”, SIA „DION SPORTLAB” un interneta veikals http://veikals.sp.lv/

Atbalstītāji
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome
Madonas Novads

    Sacensību arhīvs