SacensībasMadonas Novada čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā (LK2)

Madonas Novada čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā (LK2)

Madonas Novada čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā (LK2)

LK
Latvijas kauss
PL
Spēka trīscīņa

NOLIKUMS

Madonas S.C.K. sporta klubs aicina uz 2016. gada 2. Latvijas Kausa posmu. Pagājušogad šīs sacensības izvērtās par īstu kaujaslauku visām komandām, kas vēlāk cīnījās par 2015. gada Latvijas Kausa titulu. Vai šogad vēsture atkārtosies?

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Mārtiņš Lielups, 27182064,
Sacensību apraksts

Latvijas kausa otrais posms pauerliftingā norisināsies 2016. gada 13. februārī Madonā. Madonas novada čempionātam klasiskajā spēka trīscīņā tradicionāli Latvijas kausa posma statuss. Madonas posms raksturīgi, jau sezonas sākumā iezīmē spēcīgākos klubus un individuālos sportistu, kas liks par sevi manīt sezonas gaitā.


Latvja pauerliftinga federācija sadarbībā ar Madonas S.C.K. sporta klubu aicina uz 2016. gada 2. Latvijas Kausa posmu, kas ir arī pirmās federācijas rīkotās trīscīņas sacensības šogad. Bauskā jau nedēļu iepriekš norisināsies sezonas pirmais kausa posms, bet tur sacensību programmā ir svara stieņa spiešana guļus. Madonā jau tradicionāli trešo gadu pēc kārtas atklās tieši spēka trīscīņas sezonu, kur varēsim vērot pauerliftinga pamatu, kas ir klasiskā spēka trīscīņa, sevī iekļaujot, jau iepriekš minēto svara stieņa spiešanu guļus, vilkmi no zemes un tupienus ar svaru stieni.
Pērn sacensības izpelnījās Latvijas klubu uzmanību, kas rosināja spēcīgākajiem ierastie Madonā, cīņā, par tik ļoti svarīgajiem punktiem klubu ieskaitē. Šogad šo cīņu vel vairāk sakarsēt sola jaunā kopvērtējuma punktu tabula, kas izmainīta šī gada Latvijas kausa nolikumā, lai ļautu ikvienai komandai līdzvērtīgi pretendēt par gada spēcīgāko pauerliftinga klubu Latvijā. Ne tikai aizraujošās klubu cīņas ir Madonas seja, bet tam līdz nāk arī ļoti augstie individuālie rezultāti un uzstādītā latiņa sezonai. Madonas novada čempionāts nereti ir sportistiem bagātākās trīscīņas sacensības, šī iemesla dēļ organizatori kopā ar atbalstītājiem, sarūpējuši ievērojamu balvu klāstu, kas dod papildus motivāciju sportistiem cīnīties par goda pjedestālu. Ierastajām sacensību medaļām klāt vienmēr nāk atbalstītāju sagādātās pārsteiguma balvas.
Latvijas Pauerliftinga Federācija aicina ikvienu interesentu, arī bez iepriekšējās pieredzes, kā arī Latvijas pauerliftinga klubus, pieteikt savu dalību sacensībām līdz šī gada 10. februārim, interneta vietnē - piedalies.sp.lv
Atlēti sacentīsies OPEN vīru grupā, kas tiks sadalīta astoņās svara kategorijās:
-59 kg, -66 kg, -74 kg, -83 kg, - 93 kg, -105 kg, -120 kg, virs 120 kg;
Mūsu spēcīgākās sievietes un meitenes uz starta izies četrās svara kategorijās:
- 52 kg, -63 kg, -72 kg, virs 72 kg;
Absolūti labākos, tradicionāli, noteiks pēc Wilksa tabulas, ņemot vērā sportista svaru un pacelto kilogramu attiecību.

LPF aicina, ja sevī redzi motivāciju un velmi cīnīties par Latvijas kausa punktiem, pierādīt sev, ka slinkums nav tavs otrais vārds, tad tieši tev ir jābūt Madonā. Skolas ielā 10, Madonas 2. Vidusskolas sporta zālē, 2016. gada 13. februārī. Pulksten 9.15 – 10.30 sacensību dalībnieki tiek aicināti uz sportistu svēršanos. Bet vērot un atbalstīt spēcīgākos par uzvarām, aicinām tevi ierasties pulksten 11.00 uz sacensību atklāšanu. LPF, uzsver, līdz paņemta skaļa balss un sagatavotas plaukstas skaļiem aplausiem, netiks uzskatīts par aizliegtu paņēmienu. Skatītājiem ieeja bezmaksas. Nesēdi mājās, tev jābūt Madonā!

Sacensības organizē Latvijas Pauerliftinga federācija sadarbībā ar biedrību „Spēka Pasaule". Sacensības atbalsta Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija, Madonas novada dome, veikals sp.lv, SIA Junge,  Smeceres krogs, Smiltenes piens, 55 Mārītes un Protein Performance.

Atbalstītāji
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Z truck
Uzturs Veselībai
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome
Madonas Novads

    Sacensību arhīvs