SacensībasMadonas Novada čempionāts spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu LK10

Madonas Novada čempionāts spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu LK10

Madonas Novada čempionāts spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu LK10

LK
Latvijas kauss
BPR
Spiešana guļus (reizes)

NOLIKUMS

Laiks doties cīņā uz Madonu! Priekšpēdējās sacensības šogad spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu! Šīs sacensības ir īpaši nozīmīgas visiem, kas dodas cīņā par Latviajas Kausa spiešanā guļus titulu, it īpaši nozīmīgas Bauskai un Gulbenei, lai spētu cīnīties ar patreizējo līderi - Rembate/Legacy komandu!

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Mārtiņš Lielups, 27182064,
Sacensību apraksts

3.jūnijā jāpaspēj gan uz pašvaldības vēlēšanām, gan arī uz Madonas novada atklāto čempionātu spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu. Tas būs Latvijas kausa 10.posms un spiešanas guļus kausa 6.posms.

Pērn šajās sacensībās uzvarēja mājinieki, otrajā vietā ierindojās pašreizējie spiešanā guļus līdere “Rembate” savukārt trešie bija Bauskas sportisti. Sportistiem jāņem vērā, ka sacensības notiks Valmieras iela 1 (blakus Saieta laukumam 1 ), Madonas pilsētas svētku gaitā. No pulksten 9.00 līdz 10.30 paredzēta svēršanās, no pulksten 10.30 līdz 11.00 – tiesnešu sanāksme, savukārt sacensību sākums – pulksten 11.15. Kā vienmēr nepieciešams arī līdzjutēju atbalsts! Ieeja – brīva!

 Sacensību mērķis ir spēka vingrinājumu popularizācija Latvijā un Madonas novadā, Madonas novada kausa ieguvēju komandām un individuāli spēcīgāko sportistu noskaidrošana, kā arī lauku novadu sportiskās dzīves dažādošana. Šajās sacensībās sportisti pārbaudīs savu spēka izturību, uzspiežot svara stieni pēc iespējas vairāk reižu. Dalībniekam uz stieņa tiks uzlikts svēršanās laikā uzrādītais personīgais svars (sievietēm puse no personīgā svara), kurš tiks noapaļots līdz apaļiem kilogramiem uz augšu. Piemērs - svēršanās 80kg – uz stieņa 80kg, svēršanās 80,1 kg – uz stieņa 81 kg.

Sacensības organizē Biedrība “SCK Madona “ sadarbībā ar Madonas Novada domi un Latvijas Pauerliftinga federāciju. Sacensības atbalsta: Madonas novada dome, interneta veikals: http://veikals.sp.lv, pasākumu līdzfinansē Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija.

Atbalstītāji
OilTeh
OTS
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Uzturs Veselībai
Live Rīga
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome
Madonas Novads

    Sacensību arhīvs