SacensībasMadonas Novada Degumnieku čempionātam klasiskajā spiešana guļus LK5

Madonas Novada Degumnieku čempionātam klasiskajā spiešana guļus LK5

Madonas Novada Degumnieku čempionātam klasiskajā spiešana guļus LK5

LK
Latvijas kauss
BP
Spiešana guļus

NOLIKUMS

7. aprīlī norisināsies 2. Degumnieku čempionāts, ko organizē Madonas komandas vadītājs Mārtiņš Lielups. Mārtiņa, un viņa līdzgaitnieku komandas, organizētās sacensības vienmēr izceļas ar balvām un lielisku atmosfēru! Cīņa turpinās Degumniekos.

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Mārtiņš Lielups, 27182064,
Sacensību apraksts

Pērn labi iesāktais ir jāturpina, tāpēc arī šogad notiks Madonas novada Degumnieku čempionāts klasiskajā spiešana guļus, tas būs Latvijas kausa V posms (Vidzemes reģions).

Pagājušajā gadā, kad sacensības Degumniekos notika pirmo reizi, pulcēja kopā 70 sporta spēka atlētus no dažādiem Latvijas novadiem. Komandu vērtējumā toreiz uzvaru izdevās izcīnīt “Rembate/Legacy”.

Šogad sacensības notiks 7.aprīlī. Vieta paliek nemainīga - Madonas novada Ošupes pagasta Degumniekos, pamatskolas sporta zālē, Skolas - 13.

Sacensību dalībniekiem jāņem vērā, ka svēršanās notiks no pulksten 9.15 līdz 10.45, savukārt sacensību sākums paredzēts pulksten 11.15. Gaidīti tiek arī līdzjutēji! Ieeja – brīva.

Sacensības tiek rīkotas ar mērķi ne tikai popularizēt spēka sportu Latvijā, veselīgu dzīvesveidu, jaunu interesentu piesaisti, bet gan arī noskaidrot Madonas novada čempionu spiešanā guļus. Kā vienmēr madoniešu rīkotajās sacensībās ir krietns pulks atbalstītāju, līdz ar to arī balvu klāsts ievērojams.

Komandu pieteikumi jāveic interneta adresē: “www.piedalies.sp.lv” līdz 4.aprīlim. Detalizētāks sacensību apraksts ir pieejams: http://piedalies.sp.lv/.

Sacensības organizē biedrība “SCK Madona” sadarbībā ar Ošupes pagasta pārvaldi un Latvijas Pauerliftinga Federāciju. Sacensības atbalsta: Latvijas republikas Izglītības un zinātnes ministrija,  Ošupes pagasta pārvalde, “Hereford”, SCK Madona, konditoreja “Junge.lv., Cafe Hotel “Rudzons”, interneta veikals http://veikals.sp.lv

Atbalstītāji
OilTeh
OTS
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Uzturs Veselībai
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome

    Sacensību arhīvs