SacensībasMadonas Novada Degumnieku čempionāts klasiskajā spiešanā guļus (LK4 - LKSG3)

Madonas Novada Degumnieku čempionāts klasiskajā spiešanā guļus (LK4 - LKSG3)

Madonas Novada Degumnieku čempionāts klasiskajā spiešanā guļus (LK4 - LKSG3)

LK
Latvijas kauss
BP
Spiešana guļus

NOLIKUMS

Ar jaunu gadu aizsāksim jaunas tradīcijas. Pirmo reizi Madonas Novada Degumnieki organizēs ugunīgu čempionātu - Latvijas Kausa posmu klasiskajā spiešanā guļus! Šī ir īstā vieta pacīnīties un pierādīt sevi!

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Mārtiņš Lielups, 27182064,
Sacensību apraksts

1.aprīlī un pirmo reizi notiks 2017. gada Madonas novada Degumnieku čempionāts klasiskajā spiešanā guļus. Tas būs 2017.gada  Latvijas kausa 4. posms un 3.posms tieši spiešanas guļus konkurencē. Sacensības notiks Madonas novada Ošupes pagasta Degumnieku pamatskolas sporta zālē., Skolas 13.

Sacensību dalībniekiem jāņem vērā, ka svēršanās notiks no pulksten 9.15 līdz 10.30, savukārt sacensību sākums paredzēts pulksten 11.15. Gaidīti tiek arī līdzjutēji! Ieeja – brīva. Sacensības tiek rīkotas ar mērķi ne tikai popularizēt spēka sportu Latvijā, veselīgu dzīvesveidu, jaunu interesentu piesaisti, bet gan arī noskaidrot Madonas novada čempionu spiešanā guļus. Kā vienmēr madoniešu rīkotajās sacensībās ir krietns pulks atbalstītāju, līdz ar to arī balvu klāsts ievērojams.

Komandu pieteikumi (norādot svara kategoriju, kurā sportists startē, komandu) jāveic interneta adresē: “www.piedalies.sp.lv” līdz 29. martam. Atlēti jau ir sākuši pieteikties! Izņēmuma gadījumā jāpiesaka dalība pa tālruni 27182064. Detalizētāks sacensību apraksts ir pieejams: http://piedalies.sp.lv/.

Sacensības organizē: biedrība “SCK Madona” sadarbībā ar Ošupes pagasta pārvaldi un Latvijas Pauerliftinga Federāciju. Sacensības atbalsta: Latvijas republikas Izglītības un zinātnes ministrija, Ošupes pagasta pārvalde, “Hereford”, Degumnieku aktīvās atpūtas centrs,SIA „ Aiviekstes klēts”, SIA „ Daina2” , „Zvaigznītes-brīvdienu māja „ ,”SCK  Madona”, interneta veikals http://veikals.sp.lv

Atbalstītāji
OilTeh
OTS
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Z truck
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome

    Sacensību arhīvs