SacensībasOgres Novada čempionāts klasiskajā spiešanā guļus (LK20 LKSG14)

Ogres Novada čempionāts klasiskajā spiešanā guļus (LK20 LKSG14)

Ogres Novada čempionāts klasiskajā spiešanā guļus (LK20 LKSG14)

LK
Latvijas kauss
BP
Spiešana guļus

NOLIKUMS

Jauns notikums LPF kalendārā - Ogres Novada čempionāts klasiskajā spiešanā guļus norisināsies 2017. gada 13. maijā! Rembates komandas vadītājs Aivars Gailītis ielūdz visus sportistus un komandas uz sacensībām Ogrē! Vai kāds varēs Rembate/Legacy komandu pārspēt mājas sacensībās?

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Aivars Gailītis, 26374079, gailitisaivars@inbox.lv
Sacensību apraksts

Sportiska noskaņa un sportiska konkurence 13.maijā valdīs  Ogres Novada Sporta Centra zālē, Skolas iela 12, jo tur notiks 2017.gada Ogres Novada čempionāts klasiskajā spiešanā guļus. Tas būs Latvijas Kausa 20. posms un spiešanas guļus kausa 14. posms. Pagaidām svaru stieņa spiešanā guļus līderi ir “Rembate/Legacy”, bet tai uz papēžiem min “Gulbenes K.S.P.”.

Sacensību dalībniekiem jāņem vērā, ka no pulksten 9.30 līdz 11.00 paredzētadalībnieku svēršanās (pa svaru kategorijām pieaugošā kārtībā - sievietes, seniori, jaunieši, juniori, OPEN). Savukārt sacensību sākums pulksten 11.30. Sacensībās tiks gaidīti abu dzimumu visu vecuma grupu sportisti no visas Latvijas – jaunieši, juniori, vīrieši, kā arī seniori trijās vecuma grupās. Ar diplomiem un medaļām apbalvos trīs labākos sacensību dalībniekus katrā svara kategorijā sieviešu, jauniešu, junioru, vīriešu un senioru 40+, 50+ un 60+ gadu vecuma grupā, savukārt labākie sportisti absolūtajā vērtējumā šajās grupās tiks apbalvoti ar kausiem un balvām. Komandu cīņā kausus saņems trīs labākās komandas. Komandu un individuālie pieteikumi izdarāmi līdz 10. maijam interneta vietnē “piedalies.lv”. Pirmie dalībnieki jau ir pieteikušies! Gaidīti tiek arī līdzjutēji! Ieeja – brīva.

Sacensības organizē Latvijas Pauerliftinga federācija sadarbībā ar biedrību “Spēka Pasaule” un Ogres novada domi. Sacensības atbalsta: interneta veikals sp.lv, Ogres novada dome, pasākumu līdzfinansē Latvijas Republikas Izglītības un Zinātnes ministrija.

Atbalstītāji
OilTeh
OTS
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Uzturs Veselībai
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome
Ogres Novads

    Sacensību arhīvs