SacensībasOgres Novada čempionāts spiešanā guļus bez ekipējuma (LK9)

Ogres Novada čempionāts spiešanā guļus bez ekipējuma (LK9)

Ogres Novada čempionāts spiešanā guļus bez ekipējuma (LK9)

LK
Latvijas kauss
BP
Spiešana guļus

NOLIKUMS

Pagājušogad, ar ļoti mājīgām sacensībām, atdzima Ogrnes Novada čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus uz atkārtojumu skatu - nu laiks turpināt cīņu šajā, Vidzmes Kausa posmā. Latvijas Kausā spiešanā guļus lēnām sāk izkristalizēties šā gada 3-4 konkurenti, kas cīnīsies par šo titulu. Cīņa lēnām iekarst!

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Arnis Rukmanis, 28755557, lpf@sp.lv
Sacensību apraksts

Sportiska noskaņa un sportiska konkurence 26.maijā valdīs  Ogres novada Sporta Centra zālē, Skolas iela 12, jo tur notiks 2018. gada Ogres novada čempionāts spiešanā guļus bez ekipējuma. Tas būs Latvijas Kausa 9.posms. Sportisti no visas Latvijas tiek aicināti uz atkal satikšanos Ogrē, lai kopā noskaidrotu spēcīgākos!

Sacensību dalībniekiem jāņem vērā, ka no pulksten 9.30 līdz 11.00 paredzētadalībnieku svēršanās (pa svaru kategorijām pieaugošā kārtībā - sievietes, seniori, jaunieši, juniori, OPEN). Savukārt sacensību sākums pulksten 11.30.

Sacensību mērķis ir popularizēt svaru stieņa spiešanu guļus Latvijā, Ogres novada čempionu spiešanā guļus noskaidrošana, veselīga dzīvesveida popularizēšana, kā arī jaunu interesentu piesaiste federācijas rīkotajām sporta aktivitātēm

 Sacensību organizatori aicina sportistus jau laikus pieteikt savu dalību šajā čempionātā. Komandu un individuālie pieteikumi izdarāmi līdz 22. maijam interneta vietnē “piedalies.lv”. Pirmie dalībnieki jau ir pieteikušies! Gaidīti tiek arī līdzjutēji! Ieeja – brīva.

Sacensības organizē Latvijas Pauerliftinga federācija sadarbībā ar biedrību “Spēka Pasaule” un Ogres novada domi. Sacensības atbalsta: interneta veikals sp.lv, Ogres novada dome, pasākumu līdzfinansē Latvijas Republikas Izglītības un Zinātnes ministrija.

Atbalstītāji
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome
Ogres Novads

    Sacensību arhīvs