SacensībasPriekules Novada čempionāts klasiskajā spiešanā guļus (LK17)

Priekules Novada čempionāts klasiskajā spiešanā guļus (LK17)

Priekules Novada čempionāts klasiskajā spiešanā guļus (LK17)

LK
Latvijas kauss
BP
Spiešana guļus

NOLIKUMS

Priekules Novada čempionāts pilntiesīgi atgriežas LPF kalendārā. Šogad, 19. novembrī, pēc trīs gadu prombūtnes pauerliftings, jebšu klasiskā spiešana guļus atgriežas Priekulē - Priekules daudzfunkcionālajā sporta hallē.

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Mārtiņš Krūze, 27859586, projekti@sp.lv
Sacensību apraksts

Šīs būs izšķirošas sacensības šā gada Latvijas Kausa vērtējumā - vienīgais Kurzemes Kausa posms, kura uzvarētājam tiks 10 punkti LK vērtējumā, otrajai vietai 7 utt.

Latvijas Kausa kopvērtējumā 10 punkti, var izrādīties izšķiroši 2., 3. un 4. vietas sadalījumā, un, atkarībā no Vidzemes Reģiona kausa rezultātiem, iespējams, ka arī 1. vietas noskaidrošanā. Bauska, Rembate, Madona un Gulbene ir 4 komandas, kas ir izgājušas finiša taisnē, un jautājums paliek atklāts - kā šīs komandas sadalīs kausus.

Vai par Kurzemes Reģiona kausu atbrauks pacīnīties arī citi? Visa Reģiona čempioni tiks noskaidroti vienas dienas laikā Priekulē! Laiks cīnīties!

Pēc trīs gadu pauzes atgriežas Priekules novada čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma. Šogad sacensības notiks 19. novembrī Priekules daudzfunkcionālajā sporta hallē, Aizputes ielā 1. Sacensībām vēl var pieteikties līdz 17. novembrim iekš http://piedalies.sp.lv/

Sportisti no visas Latvijas tiek aicināti uz atkal satikšanos Priekulē, lai kopā noskaidrotu spēcīgāko sporta komandu Kurzemē, kā arī gūtu vēl pēdējos punktus 2016. gada Latvijas Kausa vērtējumā pauerliftinga sacensībās. Sacensību organizatori aicina sportistus jau laikus pieteikt savu dalību šajā čempionātā. Sacensību dienā, 19. novembrī, no plkst. 11.00 līdz 12.30 notiks dalībnieku svēršanās, bet plkst. 13.00 sacensību sākums. Detalizētāks sacensību apraksts un nolikums ir pieejams: http://www.powerliftings.lv/?

Priekules novada čempionāts būs nozīmīgs šī gada Latvijas Kausa vērtējumā. Šobrīd pēc 18 posmiem pārliecinoši 1. vietā ir komanda „Gulbenes K.S.P.”, taču par 2. un 3. vietu pacīnīties nāksies komandām „Madonas SCK”, „Rembate” un „Bauska”. Šis čempionāts būs vienīgais Kurzemes Reģiona Kausa posms, kurā uzvarētājam tiks 10 punkti Latvijas Kausa vērtējumā.

Svaru stieņa spiešanas guļus sacensības Priekulē iepriekš notikušas 2012. un 2013. gadā. Toreiz 2012. gadā par spēcīgāko komandu kļuva komanda „Evolution”, atstājot mājinieku komandu „Priekule” 2. vietā. Jau nākamajā gadā pašmāju sportisti atspēkojās un paturēja Priekules novada čempionāta kausu pie sevis. Šī gada sacensībās rādīs, kura būs 2016. gada Priekules un Kurzemes Reģiona Kausa spēcīgākā komanda. Latvijas Pauerliftinga federācija aicina jaunos sporta censoņus pārbaudīt savu spēku un piedalīties sacensībās, ņemt līdzi līdzjutējus un aktīvi pavadīt brīvo laiku.

Priekules novada čempionātu svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma organizē Latvijas Pauerliftinga federācija sadarbībā ar biedrību „Spēka Pasaule” un Priekules novada pašvaldību. Sacensības atbalsta Latvijas Sporta federāciju padome, Izglītības un zinātnes ministrija, Latvijas augļu un dārzeņu pārstrādes uzņēmums „Rosība” un interneta veikals http://veikals.sp.lv/.

Atbalstītāji
OTS
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Z truck
Uzturs Veselībai
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome
Priekules Novads

    Sacensību arhīvs