SacensībasRĪGAS KAUSS - Latvijas Čempionāts spiešanā guļus uz reižu skaitu

RĪGAS KAUSS - Latvijas Čempionāts spiešanā guļus uz reižu skaitu

RĪGAS KAUSS - Latvijas Čempionāts spiešanā guļus uz reižu skaitu

Sacensībās tiks reģistrēti LR rekordi
Latvijas čempionāts
BPR
Spiešana guļus (reizes)

NOLIKUMS

25. martā, mazliet agrāk kā pierasts, Rīgā, Ķīpsalā, izstādes "Atpūta un Sports 2017" laikā, norisināsies jau 11. RĪGAS KAUSS - Latvijas Čempionāts spiešanā guļus uz reižu skaitu. Lūdzu piesakoties norādiet precīzu e-pastu un tālruni. Uz norādīto e-pastu tiks nosūtītas ieejas kartes uz izstādi dalībniekiem un treneriem. Vairāk informācijas par ieejas karšu (caurlaižu) skaitu nolikumā.

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Mārtiņš Krūze, 27859586, projekti@sp.lv
Sacensību apraksts

25. martā Rīgā, Ķīpsalā, izstādes "Atpūta un Sports 2017" laikā, norisināsies jau 11. Rīgas Kauss - Latvijas Čempionāts spiešanā guļus uz reižu skaitu.

Sacensību dalībniekiem jāņem vērā, ka no pulksten 10.00 līdz 11.30 paredzēta dalībnieku svēršanās, savukārt sacensību sākums - pulksten 12.00. Gaidīti tiek arī līdzjutēji!

Sacensību mērķis ir spēka vingrinājumu popularizācija Latvijā, kā arī Latvijas Čempionāta uzvarētāju, Rīgas Kausa ieguvēju un Baltijas kausa ieguvēju noskaidrošana un, protams, Latvijas rekordu reģistrācija.

Komandu un individuālie pieteikumi izdarāmi līdz 2017. gada 20.martam interneta vietnē www.piedalies.sp.lv.

Kopš Latvijas Pauerliftinga federācijas sacensību kalendārā ir iekļauta svaru stieņa spiešana guļus uz atkārtojumu skaitu, sportisti izrāda lielu interesi par šādu iespēju mēroties spēkiem. Šajās sacensībās ir svarīga spēka izturība, jo sportistiem noteikts svars jāuzspiež vairākas reizes pēc kārtas. Stieņa smagums vīriešiem ir sava personīgā svara apmērā, bet sievietēm - puse no sava svara. Svarīga ir katras kustības precīza izpilde, lai tiktu ieskaitīta uzspiestā svaru stieņa reize. Piemēram, dalībnieka kājām pilnībā jāatrodas pie zemes uz pilnas pēdas, un vingrinājuma izpildes laikā svaru stienim jāpieskaras pie krūtīm un bez atsitiena jāsāk kustība augšup. Detalizētāki vingrinājuma izpildes noteikumi ir izlasāmi sacensību nolikumā.

Sacensības organizē Latvijas Pauerliftinga federācija kopā ar biedrību “Spēka pasaule” un biedrību „Arkan Sport”. Pasākumu līdzfinansē Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija, atbalsta - Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, interneta veikals http://veikals.sp.lv, sporta klubs “Arkan”, biedrība „Par sportisku sabiedrību!”

Atbalstītāji
OilTeh
OTS
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Uzturs Veselībai
Live Rīga
Sporta klubs Arkan
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome
Rīgas Pilsēta

    Sacensību arhīvs