SacensībasSiguldas Kauss svaru stieņa spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu LK18

Siguldas Kauss svaru stieņa spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu LK18

Siguldas Kauss svaru stieņa spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu LK18

LK
Latvijas kauss
BP
Spiešana guļus

NOLIKUMS

11. gadu norisināsies Lāčplēša dienai veltītais Siguldas kauss sv. stieņa spiešanā guļus. Šogad tas mainījis dislokācijas vietu uz Siguldai blakus esošo Krimuldas novada Lēdurgu!

Latvijas Kauss spiešanā arī tuvojas noslēgumam. Gulbenes komandas uzvara Daugavpils, Siguldas un Priekules čempionātos (visos trīs) ir vienīgais, kas var patraucēt Rembate/Legacy komandai gada beigās pacelt virs galvas Latvijas Kausa Spiešanā guļus kausu un saņemt 400 eur prēmiju no LPF!

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Andrejs Rožlapa, , andrejs@sp.lv
Sacensību apraksts

Īstie Lāčplēši 11. novembrī pulcēsies 2017. gada Siguldas Kausā svaru stieņa spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu. Šogad tas mainījis atrašanās vietu no Vidzemes Šveices uz Krimuldas novada Lēdurgas pagasta Lēdurgas sporta halli. Tas būs Latvijas Kausa 18. posms un spiešanas guļus kausa 12. posms, kā arī šogad noslēdzošās sacensības Latvijā spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu. Zīmīgi, ka Siguldas Kauss notiek jau 11. reizi un tiek organizēts 11. novembrī, tā savā veidā - sportiskā garā atlētiem un līdzjutējiem ir iespējams atzīmēt Lāčplēša dienu.

Šajās sacensībās sportisti pārbaudīs savu spēka izturību, spiežot svara stieni pēc iespējas vairāk reižu. Stieņa smagumu nosaka katra dalībnieka svēršanās laikā uzrādītais personīgais svars. Savukārt sievietēm uz svaru stieņa tiek uzlikta puse no personīgā svara. Lai tiktu ieskaitīta uzspiestā svaru stieņa reize, svarīga ir katras kustības precīza izpilde. Pagājušajā gadā šajās sacensības uzvaras laurus plūca  “Rembate/Legacy”, kura šosezon jau pirms sezonas noslēguma ir uzvarējusi Latvijas Kausā spiešanā guļus. Savukārt par 2. un 3.vietu vēl ir iespējams cīnīties citām komandām.

Sacensību dalībniekiem jāņem vērā, ka svēršanās notiks no pulksten 10.00 līdz 11.30, savukārt sacensību sākums – pulksten 12.00. Kā vienmēr gaidīti ir arī līdzjutēji! Ieeja sacensībās – par brīvu!

Komandu un individuālie pieteikumi izdarāmi līdz 9.novembrim interneta vietnē http://piedalies.sp.lv/. Sacensību nolikums pieejams Latvijas Pauerliftinga federācijas mājaslapā.

Sacensības organizē Latvijas Pauerliftinga federācija sadarbībā ar Krimuldas novada domi, Siguldas pauerliftinga biedrību un biedrību ”Spēka Pasaule”. Sacensības atbalsta veikals.sp.lv. Sacensības līdzfinansē Izglītības un zinātnes ministrija, Krimuldas novada dome un Siguldas pauerliftinga biedrība.

Atbalstītāji
OilTeh
OTS
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Uzturs Veselībai
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome

    Sacensību arhīvs