SacensībasSK PANATTA Rīgas klubu kauss spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu (LK16)

SK PANATTA Rīgas klubu kauss spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu (LK16)

SK PANATTA Rīgas klubu kauss spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu (LK16)

LK
Latvijas kauss
BPR
Spiešana guļus (reizes)

NOLIKUMS

2018. gada sporta kluba "Panatta" Kauss spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu, kas norisināsies jau otro gadu, bet šogad - jau kā Latvijas Kausa posms, kas var būt arī izšķirošs cīņā par Latvijas Kausu spiešanā guļus!

Pievienojes sporta entuziastu pulciņam, un izmanto iespēju sportot Rīgā.

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Arnis Rukmanis, 28755557, lpf@sp.lv
Sacensību apraksts

6.oktobrī spēka sporta atlēti, viņu līdzjutēji un domubiedri tiek gaidīti Latvijas sirdī – Rīgā, jo tieši tur notiks 2018. gada SK “ PANATTA” Rīgas klubu kauss spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu. Tas būs Latvijas Kausa XVI posms. Sacensības solās būt spraigas, jo atlēti joprojām cīnās par Latvijas Kausu spiešanā guļus.

Sacensības notiks sporta klubā “PANATTA”, Rīgā, Mūkusalas ielā 72,

T/C Maxima otrajā stāvā. Sacensību dalībniekiem jāņem vērā, ka no pulksten 10.00 līdz 11.30 notiks svēršanās, savukārt pulksten. 12.00 – sacensību sākums.

Komandu un individuālie pieteikumi izdarāmi līdz 2018. gada 2.oktobrim interneta vietnē “ www.piedalies.sp.lv”. Pieteikšanās jau ir sākusies!

Sacensību mērķis ir spēka vingrinājumu popularizācija Latvijā un Rīgas pilsētā, SK “Panatta” Rīgas kausa ieguvēju komandām un individuāli noskaidrošana, veselīga dzīvesveida popularizēšana, kā arī Rīgas Kausa posma kopvērtējuma uzvarētāju noskaidrošana.

 Dalībniekam uz stieņa tiks uzlikts svēršanās laikā uzrādītais personīgais svars (sievietēm puse no personīgā svara), kas tiks noapaļots līdz 500 g uz augšu, vai uz leju līdz apaļiem kilogramiem. Piemēram, svēršanās 80,1kg, tātad uz stieņa 80kg, svēršanās 80,6 kg, tātad uz stieņa 81kg.

Sacensības organizē Biedrība „Spēka Pasaule” sadarbībā ar sporta klubu PANATTA un Latvijas Pauerliftinga federāciju. Sacensības atbalsta interneta veikals sp.lv., sporta klubs “Panatta”, pasākumu līdzfinansē Izglītības un zinātnes ministrija.

Atbalstītāji
OilTeh
OTS
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Uzturs Veselībai
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome

    Sacensību arhīvs