SacensībasVentspils novada čempionāts Kurland Cup (Kurland Bike Meet ietvaros) (11.LK posms) (bez ekipējuma)

Ventspils novada čempionāts  Kurland Cup (Kurland Bike Meet ietvaros) (11.LK posms) (bez ekipējuma)

Ventspils novada čempionāts Kurland Cup (Kurland Bike Meet ietvaros) (11.LK posms) (bez ekipējuma)

LK
Latvijas kauss
BP
Spiešana guļus

NOLIKUMS

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Mārtiņš Krūze, 27859586, projekti@sp.lv
Sacensību apraksts

Sestdien, 18. jūlijā, plkst. 12.00 Ventspilī notiks „Kurland Bike Bench” Ventspils pilsētas atklātais čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma. Sacensībām var pieteikties līdz 16. jūlijam interneta vietnē http://piedalies.sp.lv/.

No plkst. 10.00 līdz 11.30 notiks dalībnieku svēršanās, lai noteiktu svara kategoriju, kurā sportisti sacentīsies. Sacensības spiešanā guļus notiks četrās grupās (juniori, vīri, seniori un sievietes). Atbilstoši Starptautiskās Paeurliftinga federācijas (IPF) noteikumiem juniori sacentīsies deviņās, vīri un seniori astoņās, un sievietes septiņās svara kategorijās.

Sacensības „Kurland Bike Bench” notiks reizē ar 12. Starptautisko Baltijas jūras reģiona valstu motobraucēju salidojumu „Kurland Bike Meet 2015”. Šis pasākums ik gadu pulcē ap 2000 motociklistus no Latvijas un citām valstīm. Latvijas Motoklubu asociācijas ikgadējais salidojums norisināsies no 17. līdz 19. jūlijam. Savukārt sacensības 18. jūlijā svaru stieņa spiešanā guļus „Kurland Bike Bench” notiks jau ceturto gadu. Pagājušajā gadā sacensības bija viena no sociālā projekta „Es zinu, Tu to vari” aktivitātēm. Latvijas Pauerliftinga federācija piedāvā ielūkoties 2014. gada „Kurland Bike Bench” čempionātā https://www.youtube.com/watch?v=p5pmkVAVtSg. Toreiz par spēcīgāko komandu kļuva „Ventspils Pašvaldības policija”, kura 10 komandu konkurencē izcīnīja pirmo vietu. Godpilnajā otrajā vietā palika komanda „Libava”, savukārt trešā spēcīgākā bija komanda no Jelgavas „Apolons”.

Arī šogad sacensību norises vieta ir „Piejūras Kempings” Vasarnīcu ielā 56. Sacensību dalībniekiem tiks piešķirtas ieejas kartes. Lai tās saņemtu, sportisti ir aicināti sazināties ar „Kurland Bike Bench” sacensību direktoru Mārtiņu Krūzi. Detalizētāka informācija par sacensību norisi, nolikums un citi noderīgi dokumenti ir pieejami Latvijas Pauerliftinga federācijas mājas lapā http://www.powerliftings.lv/.

„Kurland Bike Bench” organizē Latvijas Pauerliftinga federācija sadarbībā ar Ventspils pilsētu, sporta biedrību „Magnuss” un biedrību „Spēka Pasaule”. Sacensības atbalsta Latvijas Sporta federāciju padome, Izglītības un zinātnes ministrija, pārstrādes uzņēmums „Rosība”, SIA „Z Truck” un interneta veikals http://veikals.sp.lv/

p.s. Tāpat kā iepriekš - par ieejas biļetēm sacensību rītā sazināties ar sacensību direktoru.

Atbalstītāji
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Z truck
Uzturs Veselībai
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome
Ventspils Pilsēta

    Sacensību arhīvs