SacensībasVidzemes Čempionāts Ekipētās Sacensības - Latvijas Kausa 6 posms

Vidzemes Čempionāts Ekipētās Sacensības - Latvijas Kausa 6 posms

Vidzemes Čempionāts Ekipētās Sacensības - Latvijas Kausa 6 posms

LK
Latvijas kauss
PL
Spēka trīscīņa

NOLIKUMS

Vienas no lielakajām spēka trīscīņas sacensībām sacensībām Latvijā - Vidzemes Čempionāts spēka trīscīņā aicina dalībniekus.

Šī ir vieta, kur pieteikties sacensībām ar ekipējumu. Iet uz pieteikšanos klasiskās spēka trīscīņas sacensībām.

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Andrejs Rožlapa, , andrejs@sp.lv
Sacensību apraksts

14.aprīlī tev ir jābūt Valmierā! Tur norisināsies 2018. gada Vidzemes čempionāts spēka trīscīņā. Tas būs Latvijas Kausa VI posms.

Noskaidrosim kopā, kura komanda izcīnīs 2018.gada spēcīgākās Vidzemes komandas titulu! Vai mājinieki - valmierieši būs tie, kas spēs nosargāt uzvarētāja titulu? Vai tie būs gulbenieši, kuri uzvarējuši pēdējo gadu Latvijas Kausa izcīņas kopvērtējumā, vai mūžam spēcīgās Rēzeknes un Madonas komandas vai varbūt viesi no tālajiem Talsiem vai Viesītes.

Pasākums parasti pulcē mazāk vai pat vairāk nekā 100 Latvijas spēka sporta atlētu, tādējādi kļūstot par lielāko Latvijas Kausa izcīņas posmu. Sacensībās varēs izbaudīt gan klasisko spēka trīscīņu, kā arī ekipēto spēka trīscīņu, kur sportistiem atļauts izmantot speciālu pauerliftingam paredzētu sporta aprīkojumu, redzēt visu vecuma grupu sportistu sniegumu.

Latvijas Pauerliftinga Federācija (LPF) aicina ikvienu interesentu sasparoties un pieteikt savu dalību sacensībām līdz šī gada 10.aprīlim, interneta vietnē - piedalies.sp.lv. Kā jau iepriekš minēts, dalībnieki sacentīsies ekipētajā spēka trīscīņā kā arī klasiskajā spēka trīscīņā, tāpēc
LPF aicina 14.aprīlī doties uz Valmieras 5.vidusskolas sporta zāli, kura atrodas Raiņa ielā 3, Valmierā.

No pulksten 8.30 līdz 10.00 sacensību dalībnieki tiek aicināti uz reģistrēšanos un sportistu svēršanos. Bet vērot un atbalstīt spēcīgākos, aicinām tevi ierasties pulksten 10.30, jo tad tiks dots starts sacensībām. Pasākumu atbalstīt ar savu klātbūtni aicināts ikviens interesents un sporta entuziasts. Skatītājiem kā ierasts ieeja par brīvu!

Sacensības organizē Valmieras pilsētas dome, biedrības “Spēka pasaule” Valmieras Smagatlētikas sporta klubs sadarbībā ar Latvijas Pauerliftinga federāciju. Sacensības finansē un atbalsta: Latvijas Republikas Izglītības un Zinātnes ministrija, Valmieras pilsētas dome, Valmieras 5. viduskskola, interneta veikals http://veikals.sp.lv.

Atbalstītāji
OilTeh
OTS
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Uzturs Veselībai
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome
Valmieras Pilsēta

    Sacensību arhīvs