SacensībasVidzemes Čempionāts Spēka trīscīņā ar ekipējumu

Vidzemes Čempionāts Spēka trīscīņā ar ekipējumu

Vidzemes Čempionāts Spēka trīscīņā ar ekipējumu

LK
Latvijas kauss
PL
Spēka trīscīņa
Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Andrejs Rožlapa, , andrejs@sp.lv
Sacensību apraksts

13.aprīlī atlēti un viņu līdzjutēji tiek gaidīti Valmierā, jo ir klāt vienas no lielākajām spēks trīscīņas sacensībām Latvijā – Vidzemes čempionāts spēka trīscīņā. Tas būs Latvijas kausa 6. Posms un viens no trijiem Latvijas Kausa posmiem spēka trīscīņā.

Kopā noskaidrosim, kura komanda izcīnīs 2019.gada spēcīgākās Vidzemes komandas titulu! Vai mājinieki – valmierieši, kuri ik gadu dominē Latvijas spēka trīscīņas čempionātos? Varbūt tie būs gulbenieši, kuri uzvarējuši pēdējo gadu Latvijas Kausa izcīņas kopvērtējumā, bet varbūt tās būs komandas no Rēzeknes, Madonas, Talsiem vai citām Latvijas pilsētām.

Latvijas Pauerliftinga Federācija (LPF) aicina ikvienu interesentu sasparoties un pieteikt savu dalību sacensībām līdz šī gada 9.aprīlim, interneta vietnē - piedalies.sp.lv.

Šīs sacensības parasti pulcē lielu skaitu Latvijas spēka sporta atlētu, tā kļūstot par lielāko Latvijas Kausa izcīņas posmu. Sacensībās varēs izbaudīt gan klasisko spēka trīscīņu, kā arī ekipēto spēka trīscīņu, kur sportistiem atļauts izmantot speciālu pauerliftingam paredzētu sporta aprīkojumu, redzēt visu vecuma grupu sportistu sniegumu.

LPF aicina 13.aprīlī doties uz Valmieras 5.vidusskolas sporta zāli, kura atrodas Raiņa ielā 3, Valmierā.

No pulksten 8.30 līdz 10.00 sacensību dalībnieki tiek aicināti uz reģistrēšanos un sportistu svēršanos. Bet vērot un atbalstīt spēcīgākos, aicinām ierasties pulksten 10.30, jo tad tiks dots starts sacensībām. Pasākumu atbalstīt ar savu klātbūtni aicināts ikviens interesents un sporta entuziasts. Skatītājiem, kā ierasts, ieeja par brīvu!

Sacensības organizē Valmieras pilsētas dome, biedrības “Spēka pasaule” Valmieras Smagatlētikas sporta klubs sadarbībā ar Latvijas Pauerliftinga federāciju.

Sacensības atbalstaLatvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija, Valmieras pilsētas dome, Interneta veikals: http://veikals.sp.lv.

 

 

Atbalstītāji
OTS
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Z truck
Uzturs Veselībai
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome
Valmieras Pilsēta

    Sacensību arhīvs