SacensībasVidzemes Čempionāts spēka trīscīņā (ar ekipējumu) (LK4)

Vidzemes Čempionāts spēka trīscīņā (ar ekipējumu) (LK4)

Vidzemes Čempionāts spēka trīscīņā (ar ekipējumu) (LK4)

LK
Latvijas kauss
PL
Spēka trīscīņa

NOLIKUMS

Vienas no tradicionāli lielākajām sacensībām spēka trīscīņā. Šogad, tāpat kā pēdējos divus gadus, sacensības norisināsies gan ekipētajā gan klasiskā pauerliftinga versijā. Sacensības norisināsies 15. gadu pēc kārtas.

Šī ir pieteikšanās iespēja sacensībām pauerliftingā ar ekipējumu: pārslēgties uz klasiskās spēka trīscīņas sacensībām pieteikšanos

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Andrejs Rožlapa, , andrejs@sp.lv
Sacensību apraksts

2016. gada 19. martā, sestdienā Raiņa ielā 3, Valmieras 5 vidusskolas sporta zālē norisināsies, tradicionālais, Vidzemes čempionāts spēka trīscīņā, kā ietvaros norisināsies Latvijas Kausa 4. Posms, kā arī Vidzemes Reģiona Kausa 3. Posms. Šīs sacensības aktuālas būs gan klasiskās trīscīņas sportistiem un arī ekipētās trīscīņas sportistiem.

Valmierā jau tradicionāli kopš 2003. gada norisinās Vidzemes čempionāts spēka trīscīņā, pasākums parasti pulcē vairāk ka 100 Latvijas spēka sporta atlētu. Sacensībām papildus „garšu” piedod iespēja, izbaudīt gan klasisko spēka trīscīņu, kā arī ekipēto spēka trīscīņu, kur sportistiem atļauts izmantot speciālu pauerliftingam paredzētu sporta aprīkojumu. Valmierieši šo sezonu sākuši piesardzīgi, tādēļ, Vidzemes čempionātā varētu būt pārsteigumi, tieši no Valmieras puses. Vidzemes čempionāts ir arī ļoti iecienīts citu reģionu pārstāvjiem, kas tīko Valmieriešiem atņemt mājās izgatavotās medaļas. Valmiera solās būt visnotaļ skaļš pasākums. Viennozīmīgi 19. martu kalendārā atzīmē ar aizņemtu, stiprākie būs Valmierā, bet arī tev tur ir jābūt, kaut arī svaru stieni esi iepazini pavisam nesen.

 Latvijas Pauerliftinga Federācija aicina ikvienu interesentu, arī bez iepriekšējās pieredzes, kā arī Latvijas pauerliftinga klubus, pieteikt savu dalību sacensībām līdz šī gada 16. martam, interneta vietnē - piedalies.sp.lv Kā jau iepriekš minēts, dalībnieki sacentīsies ekipētajā spēka trīscīņā kā arī klasiskajā spēka trīscīņā. Ekipētās trīscīņas dalībnieki sacentīsies 3 vecuma grupās - jaunieši līdz 18 gadu vecumam, juniori līdz 23 gadu vecumam un open grupā. Jauniešu tiks sadalīti kategorijas: -59,-66,-74,-83,-93 un virs 93 kg

Junioru uz starta izies kategorijās: -66,-74,-83,-93,-105 un virs 105 kg. Open grupas sportisti: -66,-74,-83,-93,-105 un virs 105 kg.

 

Klasiskajā spēka trīscīņā atlēti sacentīsies open un senioru grupā. Open grupas sportistus sadalīs kategorijās: -66,-74,-83,-93,-105 un virs 105 kg. Senioru startēs kategorijās: -66, -83, -105 un virs 105 kg. Sievietes Vidzemes čempionātā startēs klasiskajā spēka trīscīņā un tiks sadalītas 4 svara kategorijās: -52,-57,-63 un virs 63 kg.

 

LPF aicina, 2016. gada 19. martā tev jābūt Valmierā Raiņa ielā 3, Valmieras 5. vidusskolas sporta zālē. Pulksten 8.30 – 10.00 sacensību dalībnieki tiek aicināti uz reģistrēšanos un sportistu svēršanos. Bet vērot un atbalstīt spēcīgākos, aicinām tevi ierasties pulksten 10.30 uz sacensību sākumu. Pasākumu atbalstīt ar savu klātbūtni aicināts ikviens interesents un sporta entuziasts. Skatītājiem ieeja bezmaksas. Valmierā ir Spēks.

 

Sacensības organizē Latvijas Pauerliftinga federācija sadarbībā ar biedrību „Spēka Pasaule”. Sacensības atbalsta Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija, Valmieras pilsētas dome, veikals sp.lv.

Atbalstītāji
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Uzturs Veselībai
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome
Valmieras Pilsēta

    Sacensību arhīvs